Csáková v den 4. výročí úmrtí Gotta (†80) vzpomínala: Karel uměl holky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Csáková v den 4. výročí úmrtí Gotta (†80) vzpomínala: Karel uměl holky!

Ilona na Gottově hrobě.
Ilona na Gottově hrobě. (Foto Aha! – Pavel Machan, ara)

S Karlem Gottem (†80) ji pojilo mnoho věcí a veselých zážitků, smutně se jí ale vepsal do narozenin. Ty Ilona Csáková (53) slaví 1. října – v den, kdy její kamarád zemřel.

Znali se dlouhá léta, Karlova manželka Ivana (47) byla Iloně dokonce za svědkyni na její svatbě v roce 2011. „Moje oslava bývá zároveň taková lehká pieta, a není to jediný den v roce, kdy na Karla vzpomínám. Je všudypřítomný. Byl galantní, příjemný, sympatický,“ vzpomíná Ilona. „Vedli jsme spolu úžasné debaty. Karel měl obrovský přehled a vždycky jsem musela obdivovat jeho unikátní knihovnu v několika jazycích,“ prozrazuje zpěvačka. Kdykoli prý přišla na návštěvu ke Gottovým na Bertramku, byla coby maminka dvou kluků rozněžněná z Karlových a Ivaniných dcer a říkala, že si taky vždycky přála holčičku. „A Karel se na mě otočil a tak bezelstně říká – a proč jsi neřekla mně?“ dodává Csáková s tím, že zatímco Karel uměl dělat »jen« holky, její muž umí zase »jen« kluky.

Král kasín Leon Tsoukernik dal Gottovi slib na smrtelné posteli!

Video se připravuje ...

Oslava na hrobě

V neděli, kdy uplynuly již čtyři roky od odchodu Slavíka, byla Csáková na jeho hrobě na pražských Malvazinkách. „Radost s nostalgií – přesně takové emoce si se mnou od rána pohrávají. Je to zvláštní pocit🤔. V tentýž den, kdy slavíte narozeniny, vzpomínáte na člověka, který byl součástí vašeho života. Profesního i soukromého – troufám si tvrdit,“ vyznává se Ilona, která se příští rok chystá vyrazit na své Tornero Tour 2024, na němž opráší své největší hity.

Soudkyně k případu krádeže písně Karla Gotta zahraniční hvězdou

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
3. 10. 2023 • 18:57

Výše uvedený článek není pravda. Ilona Csáková je primitivní a nevkusní člověk a nikdy neměla kamarádství s Karlem Gottem, který taky nebyl na svatbě Ilony Csákové (fotky jsou fotomontáže). Dále je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta - to je fakt!!!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často ona nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a konečně ona dostala trest od Pána Boha!!!

Mezitím Ivana Macháčková dostala vzkaz z druhého břehu, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, že Karel Gott pohrdá Ivanu Macháčkovou a že Karel Gott miluje slušnou a věrnou dámu, která má český a šlechtický původ a která žije v Německu - to taky je fakt!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.