Životní rozhodnutí Gottové: Prchá z Bertramky i s dcerami! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Životní rozhodnutí Gottové: Prchá z Bertramky i s dcerami!

Životní rozhodnutí vdovy po Gottovi (†80): Ivana odejde z Bertramky!
Životní rozhodnutí vdovy po Gottovi (†80): Ivana odejde z Bertramky!  (Foto: archiv Blesku a K. Gotta, Jiří Janoušek)

Vila na Bertramce má svou historickou hodnotu, kterou Ivana Gottová (47) ještě posílí. Rozhodla se ji totiž opustit, aby ji ale zároveň mohla zpřístupnit veřejnosti. Z dlouholetého domova Karla Gotta (†80) a jeho rodiny se tak stane muzeum.

Dnes jsou to přesně čtyři roky od úmrtí nejznámějšího českého zpěváka Karla Gotta. Ačkoli je toto výročí samo o sobě smutné, vdova po Českém slavíkovi potvrdila deníku Blesk informaci, která jeho příznivce určitě potěší. S Bertramkou je historicky a hudebně spojeno již jméno Wolfganga Amadea Mozrarta (†35). Tomu bylo na místě, kde koncem 18. století pobýval u rodiny Duškových, zasvěceno muzeum s koncertní síní.

Proč Gottová souhlasila s vytvořením Gotta „umělou inteligencí“? Chtěla znovu slyšet hlas své lásky!

Video se připravuje ...
Své muzeum bude mít v ulici Nad Bertramkou za rok i Karel Gott, jenž vilu obýval od roku 1974. Stane se tak v době, kdy by zpěvák oslavil půlkulaté narozeniny. „Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou. Uvidíte naši milovanou vilu autenticky tak, jak v ní můj muž žil v letech 1974-2019, tedy více než polovinu života. Vím, že by ho těšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti,“ cituje Blesk Ivanu Gottovou.

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji

Video se připravuje ...

Během svého života se Karel Gott mohl pyšnit výstavním místem v jeho jevanské vile, které neslo název Gottland. Z něj ovšem Mistr příliš nadšený nebyl. „Já žiju, to není ono. Z Gracelandu, kde žil a zemřel Elvis Presley, udělali muzeum až pět let po jeho smrti, to už o něčem je. Že člověk vejde někam, kde Elvis do konce života žil. A dokonce i v té koupelně umřel. Tam to prostě na vás dýchne,“ uvedl tehdy Karel Gott, jehož představy o muzeu s tou správnou atmosférou se nakonec stanou skutečností. A to přesně po oněch pěti letech!Přečtěte si
stoura
3. 10. 2023 • 04:52

Namísto zbytečných starostí si raději zopakujte pravopis!

hanainge
2. 10. 2023 • 16:34

Výše uvedený článek není pravda a fotky s Karlem Gottem a Ivanou Macháčkovou jsou fotomontáže, nebot' je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně a ona je nula!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta!

Ivana Macháčková na Bertramce nedělá žádný muzeum, protože na to ona nemá žádné právo a je fakt, že ona nikdy nebydlela i nebydli na Bertramce! Předtím, než Karel Gott zemřel, souhlasil s tím, že jeho dům na Bertramce může být muzeum, ale jenom Dominika Gottová a některé přátelé Karla Gotta mají právo, dělat na Bertramce pro Karla Gotta muzeum! Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často ona nechala zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ona musí se velmi stydět a konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Karel Gott pohrdá Ivanu Macháčkovou a Karel Gott miluje slušnou a věrnou dámu, která má český a šlechtický původ a která žije v Německu - to taky je fakt! Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když on byl mladší, zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože on to moc lituje.

Marta Kubíková
2. 10. 2023 • 12:04

Asi si neuvědomujete dvě zásadní věci.
Oni tam bydlet nemohou, protože je tam stále bulvárnící a fotografové špehují. Vezměte si, že si půjdete na balkon vypít kávu a už vás nějaká hyena fotí.
To muzeum bude muset spravovat tým lidí, správce, úklid atd. Tedy budou brát plat. Rovněž vezmete v potaz ceny energií, osvětlení a vytápění. Máte názory jako ta husa Dominika.

korytnackahela
2. 10. 2023 • 10:16

To pojmenování Gusta Gottová mě nadchlo! Úžasné! 🤣🤣🤣
Gusta Fučíková taky nikdy nepracovala, jen žila a téžila
z odkazu svého muže.
Ona ale nepřipravila o dědictví a tantiémy jeho děti......😱😱

stoura
2. 10. 2023 • 04:39

Přesně tak!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.