Vděční Krajčovi za vodou! Štědrá Gottová neváhala ani vteřinu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Vděční Krajčovi za vodou! Štědrá Gottová neváhala ani vteřinu

Ivana Gottová ukázala, že má dobré srdce!
Ivana Gottová ukázala, že má dobré srdce! (Blesk:CNC / Pavel Machan)

Richard Krajčo (46) se spolu s manželkou Karin (49) snaží vrátit život kostelíku v Chotěvicích. Výtěžky z charitativních koncertů i aukcí předmětů jdou nyní především na opravu zdejších varhan. A svou "troškou do mlýna" nečekaně přispěla také Ivana Gottová (47)!

Jakmile se o bohulibé činnosti Krajčových dozvěděla Ivana Gottová, nezaváhala podle webu Vipshow.cz ani vteřinu! Richardovi a Karin poslala manželovo sako a podepsanou desku, kde je v tom samém módním doplňku vyfotografovaný!

Richard Krajčo: Kdy se začne připravovat na StarDance?

Video se připravuje ...

„Ivana Gottová mě ale požádala, ať proberu kapsy, že se zapomněla podívat, jestli tam nezbyl po Karlovi mentolový bonbon nebo žvýkačka, že to tam možná bude a abych sako vyžehlila. Pro mne to byl neuvěřitelný okamžik! Mám sako po Karlovi, které nebylo ještě ani v čistírně a já ho v kuchyni žehlím napařovací žehličkou. To bylo jako kdyby tam Karel Gott byl se mnou. Ten okamžik byl nesmírně dojemný, protože jeho energie v tom oblečení je stále zamčená,“ svěřila se dojatá Karin Krajčo Babinská v pořadu Face to Face.

Proč Gottová souhlasila s vytvořením Gotta „umělou inteligencí“?

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
20. 7. 2023 • 23:08

Výše uvedený článek není pravda i nesmysl a obsahuje fotomontáž s Karlem Gottem a Ivanou Macháčkovou, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula i nemá právo, jmenovat se „Gottová“!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta!!!

Richard Krajčo a jeho manželka Karin nic nedostali od Ivany Macháčkové, protože Ivana Macháčková nemá přístup na věci Karla Gotta. Ivana Macháčková je absolutní sobecká i lakomá hyena!!! Sako Karla Gotta je doma u Dominice Gottové. To je pravda! Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často ona nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a ona se zasloužila o tom dostat velkou trest a konečně ona dostala trest od Pána Boha!!!


Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Wholds Wholds
19. 7. 2023 • 14:58

Earn income while simply working online. work from home whenever you want. just for maximum 5 hours a day you can make more than $600 per day online. From this I made $18,000 last month in my spare time.

Check info here=­======­======­=>>> rb.gy/pawpm

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.