Kritika nového partnera Gottové: S tím se musí smířit, tvrdí šéf TV | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Kritika nového partnera Gottové: S tím se musí smířit, tvrdí šéf TV

Ivana Gottová
Ivana Gottová (CNC_Marek Pátek, David Kudrát)

O nelehkém údělu Ivany Gottové (47) promluvil partner Agáty Hanychové (38). V čem Jaromír Soukup (54) spatřuje největší problém ostře sledované vdovy z Bertramky?

„Všichni čekají, jakého partnera si najde. Co udělá, jak naloží s majetkem Mistra Gotta, jestli prodá jejich dům na Bertramce. Tak si říkám, jak je to možné, vždyť letos to budou čtyři roky, co zemřel. Paní Gottová má samozřejmě plné právo vést svůj vlastní život. Je to mladá žena, dala panu Gottovi dvě děti, starala se o něj až do konce. Cítíme, že svým způsobem patří k nám všem. Karel Gott patřil k nám všem, a to se na ní trochu podepsalo,“ prohlašuje Jaromír Soukup.

Felixova zpověď o Dádě a alkoholu. A mrazivá poslední slova Karla Gotta

Video se připravuje ...

„Cokoli udělá, co se jen trochu odchýlí od ochrany jména pana Gotta a pokračování jeho odkazu, se setká s kritikou. A předpokládám, že si časem najde partnera. Za to se opět nevyhne kritice a její nový partner zase srovnávání s panem Gottem. Motivy obou budou posuzovány. Navždy zůstane manželkou Karla Gotta. S tím se musí smířit. Stejně jako její dcery,“ věští budoucnost Ivaně Gottové a jejích nejbližších mediální podnikatel podle Sedmičky. 

Patrik Rokl: Táta a Karel Gott určitě nahoře pořádají skvělé koncerty

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jiri Kvasnicka
13. 12. 2023 • 20:12

Pane Soukupe, Vy jste součástí bulvární štvanice. Dejte Ivane Gottove pokoj a bude si svým životem žít.

Iva Muchová
21. 6. 2023 • 18:16

Pravda je že Macháčková nikoho nezajímá, žije ze slávy Karla ona sama i její dcery jsou nic... všude se vecpe vdova profesionalka,

hanainge
21. 6. 2023 • 01:43

Výše uvedený článek není pravda i nesmysl, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula a nebydlí Na Bertramce!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta - to je fakt!!!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a ona se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně ona dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.