Mazaný Matuš vydělává na Gottovi! A v eurech... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Mazaný Matuš vydělává na Gottovi! A v eurech...

Vzpomínkový koncert na Karla Gotta - Bohuš Matuš
Vzpomínkový koncert na Karla Gotta - Bohuš Matuš (CNC_David Kundrát)

Považoval ho za svého jediného nástupce, jelikož měl podobný hlasový rozsah jako on. A jak Bohuš Matuš (49) sám přiznal, Karel Gott (†80) mu zachránil i život, když ho vytáhl z drog a alkoholu. Vděčný mu může být i po smrti! Teď totiž podepsal obří kšeft za hranicemi, kdy mu eura jen potečou...

Na klasických českých hudebních festivalech byste jeho jméno hledali marně, nicméně povedlo se mu to, o čem většina českých muzikantů může jen snít. Podepsal obří kontrakt na koncertní šňůru po Švýcarsku a Německu! Výplata mu bude chodit v eurech. Dvakrát tolik „Právě jdu ze schůzky, ale musím se naučit všechny texty v němčině, i když budu mít čtecí zařízení. Nějak to zvládnu. To už je druhá nabídka a jsem za to strašně rád,“ radoval se Matuš a nijak neskrýval, že za vystoupení bude mít tučný honorář.

„Jejda, to určitě. Je to o hodně víc než v Česku, tak dvakrát tolik co tady,“ pochlubil se deníku Aha! táta tříleté Natálky. Kdyby ale nebylo Gottových hitů, z obřího kšeftu by nebylo nic. „Karel byl v Německu slavný a díky tomu jsem dostal nabídku jezdit tam a po Švýcarsku. Je to vždycky na měsíc, pak budu mít pauzu a čas podívat se tam s rodinou, takže se těším,“ přiznal, že bude vydělávat díky písním Mistra.

Tráva s vodkou

Gottovi vděčí nejen za byznys, ale i za svůj život! Před lety ho totiž vytáhl z velkých problémů s drogami a alkoholem. Do bludného kruhu kocovin se paradoxně dostal po výhře bronzového Slavíka, protože o něj přestal být zájem. „V televizi se objevila SuperStar. Já bral za vystoupení 40 tisíc, oni, superstáři, byli o dost levnější, takže měli všude přednost. Přestal jsem prostě mít kšefty,“ popsal zpěvák, který řešení potíží hledal v kouření trávy v kombinaci s vodkou. „Dodnes se stydím, protože to moje řádění mi vydrželo dlouhých sedm let. Nakonec jsem ale na naléhání Karla Gotta dal. Zachránil mi život,“ svěřil se deníku Aha!. Už tehdy nad ním pěvec držel ochranou ruku a seznámil ho s těmi správnými lidmi.

Záchranné lano

„Byl to prostě on, Karel, který mě vzpamatoval a nastartoval můj nový život. Zařídil mi schůzku s Františkem Janečkem,“ popsal Matuš, který doktorovi dlužil omluvu za muzikál Bídnici. „Plácl jsem si s ním, a potom se na to vykašlal. No, byl to masakr. Ostuda. Omluvil jsem se mu a doktor to vzal. Nabídl mi krásnou roli Raoula ve Fantomovi Opery. Rozjel jsem to znovu, začal mít kšefty a doteď se mi daří,“ pochlubil se.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.