Ivana Gottová a Igor Bareš: NEČEKANÉ SPOJENÍ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Ivana Gottová a Igor Bareš: NEČEKANÉ SPOJENÍ!

Karel Gott, Ivana Gottová
Karel Gott, Ivana Gottová (archiv Blesku)

Tak tohle byla pro Igora Bareše (57) obrovská výzva! Podle zjištění deníku Aha! v minulých týdnech načetl životní příběh Karla Gotta (†80), který se letos v létě chystá odvysílat Český rozhlas. Velmi lukrativní kšeft to byl nejen pro Bareše, ale i pro vdovu Ivanu Gottovou (47). ČRo jí totiž musel zaplatit za práva.

Základem všeho je slavíkova životopisná kniha Má cesta za štěstím. Díky ní dramaturgové rozhlasu sestavili minimálně sedm hodin četby na pokračování. „Pana Bareše vybrali v rádiu po dohodě s paní Gottovou. Má velmi vlídný hlas a velmi hezky se poslouchá,“ řekl Aha! zdroj z ČRo. „V té četbě se bude objevovat i hlas pana Gotta vytvořený díky umělé inteligenci,“ doplnil.

Igor Bareš bude Sherlock Holmes! Natáčí se nová audiokniha!

Video se připravuje ...

Celou četbu na pokračování by měla stanice ČRo Dvojka odvysílat druhý týden v červenci, kdy by Gott oslavil 84. narozeniny (přesně 14. července). „Byla to pro mne velká čest. Za mne už je vše načtené, natočené, nyní vše mají v rukou režiséři a technici,“ řekl nám Bareš a potvrdil zároveň, že by četba měla po odvysílání vyjít i na zvukovém nosiči. Buď půjde o CD, nebo některou z placených zvukových platforem. Tohle vše už si bude obstarávat Ivana Gottová.

„Na život!“ připíjí si Karel Gott v ukázce z filmu KAREL

Video se připravuje ...

Prodávají kavárnu

V souvislosti s odkazem Karla Gotta se o víkendu objevila zpráva, že společnost Celebrity Place, s.r.o., se rozhodla k prodeji vzpomínkové kavárny Café Karel, která od poloviny února tohoto roku funguje v Dlouhé ulici v centru Prahy. Důvodem je oznámení provozovatele kavárny Miroslava Kolodzieje, že opouští tuto pozici. Cena kavárny se podle informací Aha! pohybuje okolo 1,5 milionu korun.Přečtěte si
Marty Paučo
12. 6. 2023 • 14:03

Uprimne, jestli je to "vydelavani" ci "plneni cizich kapes" na ukor Karla, snad si dotycne poda karma... a o Umele inteligenci a posmrtnem rozhovoru si myslim jeste vyslechneme treba masaryka? ten by asi nakopal kazdemu, za takove "rouhani"

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.