Na Bertramce se dějí věci: Ivana Gottová vytáhla do boje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Na Bertramce se dějí věci: Ivana Gottová vytáhla do boje

Ivana Gottová se pustila do boje
Ivana Gottová se pustila do boje (CNC_Marek Pátek, David Kudrát)

Po smršti, která se strhla krátce na to, co se vdova po Karlu Gottovi (†80) Ivana, objevila po dlouhé době ve společnosti, učinila Gottová zásadní rozhodnutí. Začala bojovat!

Jen co na Česko-slovenský ples na Tenerife vynesla volnější šaty, začalo se spekulovat, že je těhotná. Zprávy o domnělém požehnaném stavu krátce před padesátkou se šířily doslova raketovou rychlostí.

Zdraží i pohřby! Tereze H. se hroutí sen a kdo zneuctil památku Karla Gotta

Video se připravuje ...

„Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná. Ona žije jen pro své dcery a Karla,“ vzkázal médiím podle magazínu Sedmička Ivany blízký přítel. 

Gottová skutečně trochu přibrala, což je na sklonku padesátky zcela pochopitelné a souvisí to s výkyvy ženských hormonů. Teď se ale s kily rozhodla zatočit. „Ivana začala hubnout a pustila se do toho s plnou vervou. Upravila svůj jídelníček, cvičí, nakoupila si spoustu výrobků podporujících zeštíhlení v oblasti problematických partií a odvodnění. Chce zase vypadat jako dřív,“ prozradil výše zmíněnému magazínu dobře informovaný zdroj. 

Ostuda hrobu Skořepové! Kde je urna? A kritika dcer Gotta k filmu o něm

Video se připravuje ...Přečtěte si
Lethys Avaro
9. 6. 2023 • 00:14

Ty jsi taky dobra blbka

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.