Ivana prý porušila slib Karlovi! Dominika zuří: Jde jí o další peníze? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Ivana prý porušila slib Karlovi! Dominika zuří: Jde jí o další peníze?

Ivana Gottová (47) o víkendu potěšila snad všechny Mistrovy fanoušky. Vilu na Bertramce, kterou Karel Gott (†80)  obýval od 70. let až do svého skonu, by v příštím roce ráda zpřístupnila veřejnosti a udělala z ní muzeum na počest nejslavnějšího českého zpěváka. Ačkoli je sama toho názoru, že by to zpěváka velmi potěšilo, dcera Dominika (50) s ní ani v tomto případě nesouhlasí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejhej
03. 10. 2023 21:37

Kolik slibů dala lenivá Dominika svému otci ? Nesplnila žádný. Neumí nic, jenom kritizovat a hloupě žvanit.

safinka59
03. 10. 2023 06:32

Nejstarší dcera pěvce nejde zrovna tou nejlepší cestou a také její styl života se nedá hodnotit kladně. Ale to neznamená, že v mnoha případech nemá pravdu. Že Macháčková tvrdě toužila po vdavkách s Gottem, dokonca i Vondráčková pronesla tu historickou větu: " Do Ameriky jela Ivanka s námi a moc jí záleželo na tom, abych jí poradila co má dělat, aby si ji Kája vzal..." . Podotýkám, že v té době nebyla ani těhotná... také z mnoho nejbližších přátel nezávisle tvrdilo, že pěvec měl stop stav, zakázané návstěvy, hovory...telefon zvedala ona ! Podotýkám, že už v době, kdy nebyl nemocen !
Ona ten Gott lízal med přes sklo, na veřejnosti Ivana anděl a v soukromí hamyžný usurpátor... mimochodem, která z nás by při vidině starého muže, manžela, navíc s milionovým majetkem neztrácela úsměv idiota a nehrála sitcom oddanosti, lásky a péče ? Vždyť se podívejte na počátky vztahu. Škaredá, nosatá...dnes opravená, nacpaná botoxem s jinou, zavádějící tváří . To je pravá tvář Gottové nejenom v obličeji, ale i v prezentaci před veřejností !
Nebo má někdo pocit, že ač Dominika nadělala životní průsery, otec, který je několikanásobný milionář nedá víc, než bylo domluveno ?! On by určitě dal, vždyť všichni tvrdí, jaký to byl čestný a hodný člověk ! Ale nemohl, protože mu léta nic nepatřilo a ta vykutálená Ivanka by zvedla varovně prst a možná ho i propleskla ! Alespoň to také uniklo od nejbližšího z okolí...

Dianthos
03. 10. 2023 01:06

Jak by Ivana mohla věřit tomu, že by to Karla potěšilo??? On jí ten dům přece dal jako domov pro jejich děti! Proč ho asi nechal přestavět a uskromňoval se po dobu přestavby v bytě? Když už byl starý a nemocný. Ten dům rozhodně není autentický, v jakém Karel žil, to je velká lež! Je to snůška blábolů.
Ivana je na Bertramce příliš na očích. Chce si žít svůj soukromý život někde v ústraní a na veřejnosti hrát navěky věrnou vdovu.
Dominika má pravdu, že Ivana jedná v rozporu s Karlovými přáními. Vůbec je nerespektuje. A to nejen s ohledem na Bertramku.
Není důvod Dominiku, za vyjádření nesouhlasu s Ivaniným jednáním, hanět.
Na druhou stranu alespoň bude mít možnost se do domu svého otce někdy podívat. Ivana by jí tam nepustila.

Rybik Rybik
02. 10. 2023 16:01

Dominiko, ona to neprodává, pouze zpřístupňuje.
Ale abys neřekla, tak Ivana má pro tebe už připravenou smlouvu na pracovní pozici do garáže, kde vznikne zázemí, kde bys mohla pracovat. Na recepci vydávat lístky, opejkat klobásy a mejt hajzlíky. Jdi do toho, třeba Ivana změní názor a budeš pak moci i provázet a vykládat blbosti a když budeš jóó dobrá, tak třeba i pustí zlatou žílu.

korytnackahela
02. 10. 2023 14:45

Kdopak tohle mohl napsat?? Je to fakt hnusný!
Žeby sama Ivana? Či její máma?

hejhej
02. 10. 2023 14:41

Celoživotní příživice Dominika by už měla konečně držet hubu. Celý život parazitovala na K. Gottovi, spolu se svoji matkou.

rydlo
02. 10. 2023 13:25

Ten obtloustlý parazit Dominika už by si jednou provždy měl uvědomit, že do toho, co dělá, nebo udělá Ivana se svým dědictvím je Dominice kulový, ta ať se stará hlavně o to, co si přál tatínek v souvislosti s jejím chlastem! Ivanu ať si vůbec nebere do té své vypasené a soustavně ožralé huby. Pro Ivanu a ostatní sestry není Dominika člen rodiny, je to jen obtížný parazit, který se na rodině přiživuje v bulváru! Jestli potřebuje zase na chlast, tak ať maká a nespoléhá na prachy za článek, to je samé co by si tatínek přál, nebo nepřál a už by bylo na čase, aby čtenáři přestali být obtěžováni něčím tak odpudivým, jak vzhledem, tak charakterem!

AliAlice
03. 10. 2023 11:37

rydlo...

jity
03. 10. 2023 12:12

Dříve ji to slušívalo, aleco ze sebe za pár let udělala je smutné. Kdyby se chovala slušně jako její sestra Lucie,tak by to mohlo vypadat jinak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.