Zásadní změna u Csákové: Režiséři to neviděli rádi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Zásadní změna u Csákové: Režiséři to neviděli rádi

Koncert Pocta Haně Zagorové: Ilona Csáková
Koncert Pocta Haně Zagorové: Ilona Csáková (Blesk:CNC / David Kundrát Pavel Machan Marek Pátek Martin Hykl CNC / David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl)

Zpěvačka Ilona Csáková (53) je velkou milovnicí módy a rozhodně se nebojí ukázat své ženské křivky, ba naopak. Nedávno se ale rozhodla udělat výraznější změnu ve své vizáži.

Kdo zná Ilonu Csákovou, tak ví, že snad každý její outfit doplňovaly boty na vysokém podpatku. S tím je ale podle zpěvačky dnes už konec. „Takhle, udělala jsem zásadní změnu v mém šatníku, spíš v botníku, abych to upřesnila. Už nenosím pořád ty štekle, které jsem nosívávala ve dne, v noci, na zkouškách v divadlech, i když režiséři to neviděli rádi, takže jsem snížila podpatky,“ prozradila Csáková pro iDnes.cz.

Ilona Csáková: Jak to má s dalšími Kleopatrami Basikovou a Absolonovou?

Video se připravuje ...

Co za touto náhlou změnou stálo? Iloně se v podpatcích hůře tančilo, proto se rozhodla sáhnout spíše po teniskách, aby to mohla na pódiu pořádně rozjet. Již brzy ji totiž čeká turné s názvem Tornero Tour 2024, na které se Ilona moc těší a doufá, že publikum bude co nejpestřejší. 

„Přece jenom jsem na hudební scéně už skoro sedmatřicet let, takže docela logicky si dokážu zvizualizovat moji pestrou věkovou škálu publika. A ti, co jsou v mém věku, nebo starší nebo malinko mladší, tak jestli mě natolik milují a zainteresovali své ratolesti a ty další, jakože vnoučátka, tak si myslím, že bych mohla oslovit i dvě generace, třeba i tři?" dodala na závěr se smíchem Csáková.

Narozeniny Csákové kalí umrtí Gotta: S Karlem nás pojily konspirační teorie!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Venezia Venezia
5. 6. 2024 • 19:49

Hrozná móda, tenisky i ke společenským šatům a ke každému věku. Tomu jsem nepodlehla a nikdy nepodlehnu. Jen na sport.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.