Stres a hněv! Csáková doma zavadí drsná opatření | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Stres a hněv! Csáková zavadí drsná opatření

Synové Ilony Csákové začínají bát pěkná kvítka.
Synové Ilony Csákové začínají bát pěkná kvítka. (archiv)

Synové Ilony Csákové (52) se dostávají do kritických pubertálních let, kdy s nimi začínají cloumat hormony a rodiče a jejich požadavky se stávají nutným zlem. Zpěvačka ale nehodlá pevnou výchovnou ruku povolit. Ví, že bouřlivé období jednoho dne pomine a vše, co synům předá, se jim pak bude hodit. Snadné to ale nemá…

U staršího syna nastalo kritické období dospívání, a tak se nyní její nároky nesetkávají s velkou oblibou. „No to je puboš jako vyšitý. A co čert nechce, tak ten mladší Dominik jde v jeho stopách a kopíruje od něho zrovna ne moc fajnové věci,“ přiznala zpěvačka serveru eXtra.cz.

Ilona Csáková: Jak to má s dalšími Kleopatrami Basikovou a Absolonovou?

Video se připravuje ...

Zpěvačka však ze svých nároků neslevuje a máloco dá svým synům zadarmo. Jak se ostatně říká – bez práce nejsou koláče. „Sekat dříví, sekat trávu, dělat práce kolem domu, to ti hoši musí ovládat. Oni musí umět sejmout i tu slepici, což dělá zatím manžel,“ vyjmenovala vše, co od synů očekává.

Ačkoli nad většinou úkonů v současnosti ohrnují nos, do budoucna se určitě hodí mít tyto zkušenosti. Podobný odpor ale mají patrně i ke školním povinnostem. „Já je pořád musím nutit. Ke knížkám, k sešitům, protože k tomu nepřistupují zas tak zodpovědně,“ kroutí hlavou Csáková, jež je zároveň ráda, že mají oba kluci kladný vztah ke svým končíkům. Zatímco starší Daniel tíhne ke sportu, mladší Dominik dal přednost hudbě a hraje na kytaru. I přes náročnější pubertální období, které k životu patří, je zpěvačka na své syny pyšná.

Ilona Csáková zpívá na protivládní demonstraci na Václavském náměstí

Video se připravuje ...Přečtěte si
Celebrity-chachacha
3. 10. 2023 • 19:27

Ilona umí zpívat naživo 👍 a nechroptí jak ten " národní poklad"🤮

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.