Drsné setkání po deseti letech v seriálu ZOO: Bárta krutě týrá Basikovou!Drsné setkání po deseti letech v seriálu ZOO: Bárta krutě týrá Basikovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Drsné setkání po deseti letech v seriálu ZOO: Bárta krutě týrá Basikovou!

Basiková se zajímavou parukou.
Basiková se zajímavou parukou.  (Foto Aha! – Jakub Poláček, FTV Prima, Instagram)

Zkusili to znovu. „Právě na mně si to Václav v roce 2013 vyzkoušel poprvé,“ přiznala zpěvačka Bára Basiková (60). Na mysli měla Václava Noida Bártu (42) a jeho schopnost předělat písničku, dát jí nový kabát. Tenhle svůj talent Noid mimochodem v poslední době bohatě uplatnil v seriálu ZOO pro zpívající herečky Evu Burešovou (29) a Míšu Pecháčkovou (19).

Teď ale došlo znovu na Báru, s níž muzikant natočil před deseti lety svůj vůbec první videoklip. Teď si spolupráci zopakovali a znovu natočili písničku Věštec. „Jde vlastně o detektivní příběh o tom, co se stalo v jednom domě,“ popisuje Noid. „Klip pojednává o domácím násilí. Spojil jsem se s projektem Neodkládej to!, který právě o tomhle problému mluví a pomáhá s ním,“ popisuje Noid zrod společného díla.

Úder a letěla

K ruce potřebovali mít Noid s Basikovou i kaskadéry – podle scénáře s drsným dějem totiž měla Bára Basiková v klipu odletět poté, co od muže dostane ránu. „Je to o násilí, které dostane razanci. Nikdy nevíte, kdy a jak ta facka přiletí, a my potřebovali od kaskadérů pomoct, aby se někdo nezranil,“ vysvětluje Bárta. Proč se rozhodl právě pro toto bolavé téma? „O domácím násilí se musí mluvit. Kdyby se díky klipu jediná žena nebo muž násilí postavili, budu rád,“ dodal Noid.

Bára Basiková (59): Rozchod s potetovaným fešákem z Liberce!

Video se připravuje ...

Rada pro oběti

Bára Basiková s ním souhlasí a tvrdí, že když už k domácímu násilí dojde, nedá se agresorovi rozmluvit a hlavně se nemá řešení dlouho odkládat. Sama se prý bohužel také s domácím násilím setkala. „Všem můžu poradit jen jediné: utéct, odejít. Sbalit se a rychle pryč!“ říká zpěvačka rázně.

Vašek jako hubený třídní otloukánek

Sám zpěvák má totiž s nepříjemným chováním, násilím a šikanou osobní nepříjemné zkušenosti. „Ve škole si mě všichni dobírali, byl jsem totiž moc malý a hubený. Byl jsem otloukánek. Změnilo se to až v okamžiku, kdy jsem se vrhl na bojové sporty,“ svěřil se Aha! Báclav Noid.

Odhodila paruku aneb Porazila vážnou nemoc?

Několik měsíců nosila Bára Basiková paruku s polodlouhými vlasy a s ofinou. Důvod si nechávala pro sebe, nicméně se netajila tím, že od loňských prázdnin bojuje s vážnou nemocí. Teď ale překvapila další změnou a objevila se v krátkém blonďatém účesu.

Podcast: „Nikdo mi nevěřil,“ o bolestech i radostech upřímně promlouvá Bára Basiková... 

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
16. 5. 2023 • 20:30

Ať je ráda, že je ráda!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.