Grossová křtila bez Basikové: Zpěvaččin syn (12) má covid | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Grossová křtila bez Basikové: Zpěvaččin syn (12) má covid

Bára Basiková se synem.
Bára Basiková se synem. (Profimedia)

Původně měl mít dvě kmotry – Natálii Grossovou (19) a Báru Basikovou (58). Nakonec ale vánoční album muzikálového zpěváka Jakuba Hübnera (32) pokřtila jen Natálka. Bára musela kvůli covidu zůstat doma!

Neonemocněla ona, ale její syn Theodor (12). „Jsem v karanténě, protože Theo přinesl ze školy covid,“ řekla deníku Aha! sama Basiková, která s Jakubem nazpívala na jeho desku Jsou Vánoce! duet s názvem Byl den a padla noc. Natálka si se svým kolegou z muzikálů Fantom Opery, Ples upírů či Čarodějka nejen střihla nejslavnější vánoční píseň všech dob Tichou noc, ale dokonce spolu upekli i dort.

Zagorová má problémy s dýcháním! A Basiková promluvila o sebevraždě

Video se připravuje ...

„Kuba začal točit vlastní televizní pořad Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera a hledal hosta do pilotního dílu, tak jsem se mu nabídla,“ svěřila Aha! Natálie Grossová, kterou na křest doprovodil její přítel, operní tenor Daniel Matoušek (25).

Natálie Grossová: Ráda se bojím, v noci si sama pouštím horrory!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.