Nové fotky Basikové: Nejodvážnější šedesátnice v Česku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Nové fotky Basikové: Nejodvážnější šedesátnice v Česku!

Bára Basiková si užívá u moře
Bára Basiková si užívá u moře (Instagram, archiv)

Umí se odvázat i v šedesáti! Zpěvačka Bára Basiková (60) zveřejnila odvážnou fotografii, která její fanoušky na sociálních sítích dostala do kolen. Velice smyslným způsobem si totiž zahrála na malou mořskou vílu...

Na Instagram Bára nahrála náramně provokativní snímek z dovolené u moře, na kterém pózuje ve vlnách oděná pouze do kalhotek a bílé mokré košile, pod níž prosvítají bradavky. Slavná hvězda, která zazářila například v muzikálech Johanka z Arku, Jesus Christ Superstar či Kleopatra, tak všem dokázala, že ani s šedesátkou na krku neztrácí sex-appeal, zachovává si sebevědomí a nebojí se ukázat přirozenou krásu.

Bára Basiková (59): Rozchod s potetovaným fešákem z Liberce!

Video se připravuje ...

Momentka získala během chvilky stovky »lajků«, a Basiková se tak stala vítězkou nad předsudky společnosti, která často naznačuje, že žena po padesátce už není a nemůže být sexy. „Od toho devadesátýho se nic nezměnilo!“ vzkázal jí nadšeně jeden z fanoušků, zatímco další připomněl při pohledu na Bářino poprsí její slavný hit Souměrná.

Podcast: „Nikdo mi nevěřil,“ o bolestech i radostech upřímně promlouvá Bára Basiková

Video se připravuje ...

Chválu sklidila i od svých kolegů. Fotka se líbila herci Janu Cinovi (35), moderátorovi Aleši Hámovi (50) či zpěvákovi Václavu Noidu Bártovi (42), zpěvačce Martě Jandové (49) a herečkám Daniele Šinkorové (50) s Dagmar Havlovou (70).Přečtěte si
Kazimir1
11. 7. 2023 • 08:09

Dobře Báro , stačilo ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.