Trpící Pollertová po útěku od Trojana: Basiková už nevydržela přihlížet | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Trpící Pollertová po útěku od Trojana: Basiková už nevydržela přihlížet

Klára Pollertová-Trojanová
Klára Pollertová-Trojanová (showpix.cz)

Kdo by se domníval, že jednapadesátiletou herečku rozchod s Ivanem Trojanem (58) položil, je na těžkém omylu. Klára Pollertová rozjela na popud známé kamarádky zbrusu novou kariéru a někdejší duševní chmury poslala tzv. k šípku!

„Začala jsem zpívat před rokem na popud Báry Basikové, která si mě bere občas jako hosta do svého pořadu,“ odtajnila Klára Pollertová novou kariéru v podobě zpívání podle Blesku. Nejraději prý vybírá z repertoáru Hany Zagorové (†75), Hany Hegerové (†89) nebo Edith Piaf (†47). 

Fešácký syn Ivana Trojana prolomil tabu: Přiznal, co mu zařídil slavný táta

Video se připravuje ...

Depresivní stavy, které citlivou herečku krutě soužily řadu let, tak očividně ztratily na síle. Zpívající herečka si po krachu dlouholetého vztahu navíc už stačila najít vlastní bydlení na pražském Smíchově a u notáře si s Ivanem Trojanem vypořádat majetek. Novému startu do života tudíž nebrání vůbec nic!

Podcast: „Nikdo mi nevěřil,“ o bolestech i radostech upřímně promlouvá Bára Basiková

Video se připravuje ...Přečtěte si
Rybik Rybik
2. 6. 2023 • 22:46

Ať se radši z.b.je. Celej její bratr, kterýmu taky straší ve věži. Druhej synek jakbysmet. Aspoň Reflex Franta se povedl. Obdiv Trojanovi, že to doteď vydržel.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.