Vyčerpaná Basiková na konci sil: Hovoří o prů*eru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Vyčerpaná Basiková na konci sil: Hovoří o prů*eru!

Bára Basiková
Bára Basiková (David Kundrát, Marek Pátek, ČT, archiv)

Takhle nabitou předvánoční sezónu si už nezopakuje! Zpěvačka Bára Basiková (60) přiznala, že téměř každodenní koncertování a stres s ním spojený se podepsaly na její kondici.

„Už bych to příště neudělala. Ale mělo to i něco do sebe,“ přiznala zpěvačka během rozhovoru pro Super.cz. Úbytek váhy je tak znatelný, že si dokonce musela sepnout kalhoty spínacím špendlíkem, aby jí nepovolily! Kila dole zrovna před svátky ale Bára vnímá jako výhodu. „Já se nikdy o svátcích nechci omezovat a hlídat. Prostě se jí, hoduje, pije, a dokonce i chlastá,“ pronesla zvesela Basiková.

Zpěvačka Bára Basiková oslavila 60! Na chlapa už nečekám!

Video se připravuje ...

Zpěvačka tento rok pěvecky uzavřela zvukovou zkouškou na koncert k šedesátinám kapely Olympic. Společně s ní sdílí stejný rok existence. „Ta kapela je stejně stará jako já a jsem ráda, že jsem mohla být jedním z hostů,“ svěřila se Basiková, která by však ku příležitosti vlastního jubilea narozeninový koncert po vzoru svých kolegů neuspořádala. „Já jsem na to líná, radši si udělám večírek s blízkými a kamarády.“

Lítost místo kritiky

Ačkoli je pro ni věk v jisté oblasti pouhým číslem, v rámci své pěvecké kariéry došla Basiková do bodu, kdy se rozhodla některé ze svých rolí přenechat mladším zpěvačkám. Johanku z Arku ve stejnojmenném muzikálu ztvárnila naposledy ve svých padesáti letech. Letos v listopadu se také rozloučila s rolí Máří Magdaleny v Jesus Christ Superstar. Zpěvačka je toho názoru, že v nejlepším se má přestat. „Vždycky je lepší, když lidi říkají, že je škoda, že už tam nezpívám, než aby říkali, to je prů*er, že tam ještě zpívá,“ dodala Bára Basiková.

Bára Basiková na posledních Královnách popu: Je smutné, když zpěvačky odcházejí

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5369537
13. 2. 2024 • 17:10

No koho se nezastávám,ale včas neuměl odejít ani Karel Gott.....

mika
13. 2. 2024 • 12:44

tomu odejít včas ze scény se říká umění. a ne jak Pilarka, která už ječela, že se to nedalo poslouchat. a zrovna tak Zagorka!

AHel
12. 2. 2024 • 13:05

Bože ta stále fňuká, když jí něco je, tak ať si to vyléčí....nikomu chybět nebude, potřebuje být fit, pro svého syna, kterého má na stará kolena... bože , co je na tom těžkého.

Yvetta Zlínská
25. 12. 2023 • 18:51

Báro, buď ráda, že to tak máš, že máš práci a lidi Tě chtějí. Je to ocenění Tvé kariéry. To třeba takovou nulu Bagárovou, ve tvých letech, opravdu nečeká

jajas
24. 12. 2023 • 11:30

Fakt vypadá na mnohem víc let, a patrně i její organosmus to tak má, takže, pokud ji někdo násilím nenutí, mohla by se vším seknout a zklidnit se.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.