Zvrat u Basikové: Odhalení nové známosti? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Zvrat u Basikové: Odhalení nové známosti?

Bára Basiková si vzala kritiku k srdci
Bára Basiková si vzala kritiku k srdci (instagram.com, ara)

Poslední pozvánka na koncert se jí příliš nevydařila. Jednašedesátiletá zpěvačka se totiž rozhodla pro zcela spontánní vysílání na Instagramu, za které sklidila nemilosrdnou kritiku. „Mohla jste se aspoň učesat," vzkazovali Báře Basikové „fanoušci", aniž by věnovali pozornost obsahu sdělení. 

Pod videem, kde zve na koncert s Monikou Absolonovou (47) a Ilonou Csákovou (53) se strhla velmi bouřlivá diskuse, která se neobešla bez útoků na Bářin vzhled. Dokonce se objevily i zlé komentáře, které narážely na zpěvaččiny neúspěchy ve vztazích. 

Bára Basiková na posledních Královnách popu: Je smutné, když zpěvačky odcházejí

Video se připravuje ...

Na promítání dokumentu o Ivetě Bartošové (†48) Málo mě znáš v kině Edison však vyrazila všem dech. Krom toho, že zpěvačku zdobila dobrá nálada, zvolila i výraznější makeup a šik klobouček, který jí ubral dobrých deset let. Dokonce se začalo šuškat, jestli za skvělým vzhledem Basikové nestojí nová známost... To však zpěvačka nepotvrdila. 

Na svou kamarádku, se kterou kariérně proploupala českým showbyznysem,  zavzpomínala se slzami v očích. „Ivetu jsem znala spoustu let, mnohokrát jsme spolu vystupovaly a pracovaly a vím, že se na ní podepsalo úplně všechno,“ řekla pro eXtra.cz. Pro problémy osudem zkoušené Ivety měla pochopení, sama si prošla těžkou životní krizí, kdy ji svízelná situace dohnala až k myšlenkám na sebevraždu.

Podcast: „Nikdo mi nevěřil,“ o bolestech i radostech upřímně promlouvá Bára Basiková... • VIDEO

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
6. 4. 2024 • 22:11

Barunko, to musí být nějaký chudák slepí a hluchý! Hele emigruj, nikdo tě nebude postrádat, roznášíš jen drby!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.