Prezident Petr Pavel: Ozdoba jako Gott | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Prezident Petr Pavel: Ozdoba jako Gott

2023, Petr Pavel se zlatavými výšivkami na »vojenském« smokingu.
2023, Petr Pavel se zlatavými výšivkami na »vojenském« smokingu. (Foto ČTK/Ožana, Profimedia.cz, Facebook)

Španělský sál Pražského hradu hostil další významou akci za účasti hlavy státu. Tentokrát šlo o ples Hradní stráže. Nešlo si nevšimnout, že nově zvolený prezident Petr Pavel (61) měl na klopách podobné zlatavé zdobení, jaké nosíval na košilích Zlatý slavík Karel Gott (†80).

Plesající hosty obsluhovali studenti ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Horky nad Jizerou. A ti se teď pochlubili exkluzivními snímky z večera.

Zlatá slepice

Prezident Pavel si podle nich oblékl smoking přímo ušitý a vyzdobený pro generála ve výslužbě, včetně zlatých ozdob, jimiž se honosil Gott. Ten sice nebyl vojákem, ale lecjaký fanoušek si při pohledu na hlavu státu vzpomene právě na Slavíka. Hlavně na jeho košili se zdobením na límcích od Dolce & Gabbana, kterou si zpěvák v roce 2017 oblékl na převzetí významného německého ocenění Zlatá slepice.

Foto z Hradu

Studenti jsou na snímcích z Hradu vyfoceni hromadně i jednotlivě s novým prezidentem republiky i jeho manželkou Evou Pavlovou (58). „Kdo může říct, že obsluhoval prezidenta České republiky s chotí? To mohou s hrdostí po tomto víkendu potvrdit naši horečtí žáci a žákyně,“ napsala škola k fotkám.

Je to tradice

„Už je na naší škole tradicí zajišťovat obsluhu na Pražském hradě při plesu Hradní stráže. V letošním školním roce se ples konal dokonce dvakrát, jednou v říjnu a nyní na konci března. A naši žáci byli při tom,“ doplnilo hrdě vedení »učňáku«.

Pavel vyvolával nadšení při průchodu ulicemi Karviné (29.3.2023)

Video se připravuje ...

Klobouk dolů za prestižní akci

Vedení učiliště je rádo, že ples Hradní stráže dopadl dobře. „Děkujeme všem, kteří přispěli k zdárnému průběhu této prestižní akce. A panu učiteli Tůmovi i za to, že můžeme díky jeho povedeným fotografiím nahlédnout trochu pod pokličku toho všeho. Milí Horečtí, klobouk dolů,“ stojí v závěru prohlášení.Přečtěte si
AHel
31. 3. 2023 • 20:58

zelený mozek jen rozhazuje, on za to nemůže - je to voják, jeho mozek a hlava jsou na čepici. Vypadá jak generál z Vinnetouovek!!!! Ještě bílý šateček a je to. Gottovi nesahá ani po kotníky, Gott si lidí vážil, zelený mozek si chce přilepšit k důchodu a lidé ho vůbec nezajímají, to by nikdy nepodepsal okrádání důchodců.....hnus, a ještě k tomu řekne, že byl na vážkách, takže je ještě slaboch!!! Buď jsem přesvědčený a podepíši a nebo nejsem a nepodepíši... jak říkám zelený mozek....smůla pro nás všechny.....

Miloslava Malendová
31. 3. 2023 • 20:49

To je urážka pro pana Gotta! Jste nestydatí,že vůbec přirovnáváte Pavla k takové osobnosti jako byl a bude pan Gott!!! Ten pro Českou republiku pracoval a dokázal ji pozdvihnout v celém světě, odolával komunistům narozdíl od zmiňovaného pána, pracoval přes 60 let pro náš stát a kolik nám vydělal peněz! Pavel nám akorát peníze rozhazuje. Ať ukáže jaká je hlava státu v době ekonomické krize a vzdá se svého platu a žije ze svého důchodu! Na reprezentaci dostane peníze,na letenky a dopravu také dokonce i na bydlení,tak ať plat nechá v státní kase ,aby pro ten náš stát aspoň trochu přispěl a trochu si ho mohou lidé vážit! Zatím je bere a bere a utrácí za zbraně a podobně nesmyslné projekty a ještě si to nechá zaplatit !Měli byste se omluvit rodině Gottových,za urážku,že jste člověka, kterého lidé dosud neznali a může už být i na sklonku života přirovnali k osobnosti a poctivé práci tolika let a přínosu pro naši zemi pana Karla Gotta !!!! Styďte se!

hejhej
31. 3. 2023 • 15:38

defakto:
Pan Gott byl elegán, na rozdíl od Pávka něco dokázal.

BabcaN
31. 3. 2023 • 13:47

Pavlovi to moc sluší, naprosto elegantní oblek pro byv.generala. Lépe už to ani nešlo. Moc hezké a jeho žena rovněž elegantní.
A jak tu někoho uráží přirovnání ke Gottovi, tak to je hloupé. Proč by ne...ano vojáky a generály jsme měli vždy v ČR a pokud někdo v té době nežil ať ani nekritizuje. Komu jako ublížil? Nikomu a když byl dobrý pro NATO, tak pro nás nevím proč ne, ale to zas někdo má potřebu věčně někoho urážet. Kdo by se vám tak asi líbil abyste zanechal těch urážek? Myslím že si vždy něco najdete. Když to není Babiš tak aspoň Pavel. Přitom se vsadím o cokoli, že ten kritik tady Pavlovi nesahá ani po kotníky. Copak děláte vy, kritiku? Pavel je prezident jaký má být - není to jen sedící loutka na Hradě, zajímá se o kraje, o to jake mají kraje problémy a zatím nemůžeme ani říci že je odtržený od reality a přála bych si, aby nikdy nebyl.

defakto
31. 3. 2023 • 06:49

... přirovnávat soudruha Pávka k mistru Gottovi je šílené , to jsi Karel nezasloužil ani po smrti !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.