Pavel v Německu: Pivo a pozornost žen! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Pavel v Německu: Pivo a pozornost žen!

Petr Pavel v obležení žen. Ještě že si ho první dáma ohlídala.
Petr Pavel v obležení žen. Ještě že si ho první dáma ohlídala. (Foto Aha! – J. Poláček, ČTK/V. Šimánek)

Doslova v obležení žen se ocitl prezident Petr Pavel (61) při své návštěvě Německa. A pranic nevadilo, že u toho byla i první dáma Eva (58).

Na pozvání svého protějška Franka-Waltera Steinmeiera (67) přicestoval Pavel do německé metropole. V zámku Bellevue se českému prezidentskému páru dostalo přijetí s vojenskými poctami. Na tiskové konferenci oba státníci ocenili velmi blízké přátelství, které Českou republiku a Německo pojí, žádná sporná témata prý ani nehledali.

Prezident Petr Pavel zamířil na třetí oficiální zahraniční cestu - tentokrát do Německa.

Video se připravuje ...

Program následně pokračoval pietním aktem u Památníku Berlínské zdi. Při pokusu o její překonání zemřelo nejméně 140 lidí. Trochu rozptýlení se Pavlovi dostalo při setkání s českými krajany. O žádosti o podpis, slovíčko či společnou fotku nebyla nouze a prezident se pozornosti žen zjevně nebránil. Závěrem dvoudenní cesty – při které stihl ještě v jednom berlínském podniku narazit sud piva – bylo včerejší setkání s kancléřem Olafem Scholzem (64).Přečtěte si
avina
22. 3. 2023 • 15:37

Jen aby ho nepopadla náladovost a z toho pramenící vznětlivost.Tu předváděl v 1. ,anželství. Pyšní se novou limuzínou, samolibý důchodce. Přestávám mu věřit ,kdy něco podepsal a přitom chce to dát k soudu. Má špatné poradce nebo vliv 5 kolky?!?

AHel
22. 3. 2023 • 07:57

že zelený mozek nic ve prospěch ČR v jednání s SRN nevymyslí se čekalo, ale že mu poradci neporadí....ostuda všech ostud, jet tak jen na výlet a nic nevyjednat. Třeba aby se začal konflikt mezi Rusáky a Rusáky - Ukrajinci řešit mírovou cestou, to ještě nikoho nenapadlo!!!! HNus a zase hnus, nikdo z normálních lidí nechce válku, oslabuje celou Evropu, proč se do dopouští, jací *** jsou to u kormidla....

pravlast
22. 3. 2023 • 06:54

Přátelské vztahy a žádné sporné body nehledali...takže třeba Lipská burza poběží stejně jako dosud?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.