Prezident Petr Pavel: Ozdoba jako Gott | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Prezident Petr Pavel: Ozdoba jako Gott

Španělský sál Pražského hradu hostil další významou akci za účasti hlavy státu. Tentokrát šlo o ples Hradní stráže. Nešlo si nevšimnout, že nově zvolený prezident Petr Pavel (61) měl na klopách podobné zlatavé zdobení, jaké nosíval na košilích Zlatý slavík Karel Gott (†80).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
31. 03. 2023 20:58

zelený mozek jen rozhazuje, on za to nemůže - je to voják, jeho mozek a hlava jsou na čepici. Vypadá jak generál z Vinnetouovek!!!! Ještě bílý šateček a je to. Gottovi nesahá ani po kotníky, Gott si lidí vážil, zelený mozek si chce přilepšit k důchodu a lidé ho vůbec nezajímají, to by nikdy nepodepsal okrádání důchodců.....hnus, a ještě k tomu řekne, že byl na vážkách, takže je ještě slaboch!!! Buď jsem přesvědčený a podepíši a nebo nejsem a nepodepíši... jak říkám zelený mozek....smůla pro nás všechny.....

Miloslava Malendová
31. 03. 2023 20:49

To je urážka pro pana Gotta! Jste nestydatí,že vůbec přirovnáváte Pavla k takové osobnosti jako byl a bude pan Gott!!! Ten pro Českou republiku pracoval a dokázal ji pozdvihnout v celém světě, odolával komunistům narozdíl od zmiňovaného pána, pracoval přes 60 let pro náš stát a kolik nám vydělal peněz! Pavel nám akorát peníze rozhazuje. Ať ukáže jaká je hlava státu v době ekonomické krize a vzdá se svého platu a žije ze svého důchodu! Na reprezentaci dostane peníze,na letenky a dopravu také dokonce i na bydlení,tak ať plat nechá v státní kase ,aby pro ten náš stát aspoň trochu přispěl a trochu si ho mohou lidé vážit! Zatím je bere a bere a utrácí za zbraně a podobně nesmyslné projekty a ještě si to nechá zaplatit !Měli byste se omluvit rodině Gottových,za urážku,že jste člověka, kterého lidé dosud neznali a může už být i na sklonku života přirovnali k osobnosti a poctivé práci tolika let a přínosu pro naši zemi pana Karla Gotta !!!! Styďte se!

babcaner
31. 03. 2023 13:47

Pavlovi to moc sluší, naprosto elegantní oblek pro byv.generala. Lépe už to ani nešlo. Moc hezké a jeho žena rovněž elegantní.
A jak tu někoho uráží přirovnání ke Gottovi, tak to je hloupé. Proč by ne...ano vojáky a generály jsme měli vždy v ČR a pokud někdo v té době nežil ať ani nekritizuje. Komu jako ublížil? Nikomu a když byl dobrý pro NATO, tak pro nás nevím proč ne, ale to zas někdo má potřebu věčně někoho urážet. Kdo by se vám tak asi líbil abyste zanechal těch urážek? Myslím že si vždy něco najdete. Když to není Babiš tak aspoň Pavel. Přitom se vsadím o cokoli, že ten kritik tady Pavlovi nesahá ani po kotníky. Copak děláte vy, kritiku? Pavel je prezident jaký má být - není to jen sedící loutka na Hradě, zajímá se o kraje, o to jake mají kraje problémy a zatím nemůžeme ani říci že je odtržený od reality a přála bych si, aby nikdy nebyl.

defakto
31. 03. 2023 06:49

... přirovnávat soudruha Pávka k mistru Gottovi je šílené , to jsi Karel nezasloužil ani po smrti !

hejhej
31. 03. 2023 15:38

defakto:
Pan Gott byl elegán, na rozdíl od Pávka něco dokázal.

avina
30. 03. 2023 18:43

Takže Pavel měl oblečení za 987 564 Kč a manželka za 789 465 Kč. Doplňky...... jídlo­....ces­tovné­..... ?!?

hejhej
30. 03. 2023 10:13

Hradní ples mě nezajímá, ale pisálci z AHA najednou používají před jménem prezident, což u prezidenta Zemana nedělali. Až moc lezou Pávkovi do řiti.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.