Vignerová po rozchodu s Kolečkem: Překvapivá reakce Nesvačilové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Vignerová po rozchodu s Kolečkem: Překvapivá reakce Nesvačilové!

Scenárista a režisér Petr Kolečko: Balí holky z filmů!
Scenárista a režisér Petr Kolečko: Balí holky z filmů!  (Foto: archiv Blesku)

Od oznámení rozchodu modelky Anety Vignerové (34) a režiséra Petra Kolečka (38) uběhl již týden a známé tváře si mezitím zvolily stranu, na kterou se nyní staví. Většina žen se zcela nepřekvapivě postavila za opuštěnou modelku, která nyní tráví čas se svým synem v Poděbradech. Kdo svou veřejnou podporou modelky nejvíce překvapil?

O tom, jak rychle se může rozpadnout rodina, se koncem prázdnin přesvědčila modelka Aneta Vignerová. Ta se o poměru Petra Kolečka, scénáristy a otce Jiříčka, dozvěděla náhle a jen stěží dokázala reagovat na lavinu, která se následně strhla. „To, že má Petr poměr, mi oznámil asi dvě hodiny před tím, než se to objevilo v novinách. Takhle se to přeci nedělá, tohle hodně zabolelo,“ svěřila se před týdnem webu Super.cz.

Nesvačilová o vztahu s Kolečkem a o Vignerové: Překvapivá slova!

Video se připravuje ...

Modelka nechtěla smutný konec vztahu s úspěšným scénáristou, jenž si nabrnkl herečku Denisu Nesvačilovou (31), více rozmazávat. Odjela i se synem do Poděbrad, kde nabírá síly. Na sociálních sítích byla chvíli neaktivní, nakonec však ticho přerušila snímkem se svým synem. Okamžitě se dočkala milé reakce od herečky a zpěvačky Evy Burešové (29), jež také svou seriálovou sestřenici Denisu Nesvačilovou ostře zkritizovala. „Ti kluci jsou největší parťáci!“ napsala pod roztomilý snímek Eva.

Denisa Nesvačilová: Mně se líbí v Čechách a líbí se mi Češi

Video se připravuje ...

Kdo též nezůstal potichu, je možná překvapivě skutečná sestřenice Denisy, herečka a režisérka Petra Nesvačilová (36). Z její reakce lze usoudit, že s jednáním své sestřenice, která se nyní vyhýbá veškerým událostem a nečinná je raději i na sociálních sítích, evidentně nesouhlasí. Tři srdce, která modelce poslala, vypovídají o tom, za kým v této kauze stojí. Denisin instagramový profil naproti tomu co do podpory od známých tváří zeje prázdnotou. O kritické komentáře zklamaných fanoušků ale nouzi rozhodně nemá...Přečtěte si
Dianthos
1. 9. 2022 • 20:28

Co to ta modelka plácá???
"To, že má Petr poměr..."??? Jaký poměr? Začal si vztah s novou partnerkou.
Vignerová si myslí, že její vztah s Kolečkem byl poměr???
Proč by jí jinak napadl ten nesmysl?
S Vignerovou měl vztah, záhy otěhotněla a narodilo se dítě, majetek ani život spolu nespojili.
Takže byli na stejné úrovni, jako je nyní Denisa. Prostě Láska a nic víc.

Dianthos
1. 9. 2022 • 13:50

Zase tak malý není. Denisa je menší než on. Hodí se k sobě jak vzhledem, tak velikostí.
A jestli vás Kolečko neoslňuje - zřejmě by to bylo vzájemné, kdybyste se potkali.
Ale evidentně vám nedošlo, že v partnerství nezáleží na vzhledu. Vojtek je se svou partnerkou spokojený a to je podstatné. Kdyby se mu nelíbila, nic by si s ní nezačínal.
Aneta je skutečně jiný level. Vysoký babochlap. I když se dá říci, že je krásná, tak jí chybí ta pravá láskyplná ženskost.

prochaskanamoste
1. 9. 2022 • 11:49

K čemu půlení. Aneta je úplně jiný level. Kolečko není chlap, o kterého by žena na úrovni mohla stát. Žádný oslnivý zjev chlapa, spíš malé škvrně, které neví, kterou, líbí se mu všechny a pořád přebírá a rozsévá semínka. Až skončí třeba jako Vojtek, s tou nejošklivější a bude snad už konečně spokojen.

Alva
1. 9. 2022 • 08:28

K sestřenici Petře N. škoda písmen, jednoduchá osoba.

Uživatel_5461206
1. 9. 2022 • 00:51

Takové krásky a teď si budou muset rozpůlit Kolečko.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.