»Svatba století« Vémoly s Lelou Ceterovou: ODDAL JE KRAMPOL! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

»Svatba století« Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou: ODDAL JE KRAMPOL!

Na svatbě Vémolových to opravdu žilo.
Na svatbě Vémolových to opravdu žilo. (Martin Hykl)

Ano, určitě! Tak »odpálil« svůj sňatek s kráskou Lelou Ceterovou (33) zápasník Karlos Vémola (37). Na molu pražské Občanské plovárny je oddával legendární herec Jiří Krampol (84), celé to ale bylo jen naoko!

Novomanželé nazvali veselku »svatbou století«, jak se ale ukázalo, o žádný oficiální obřad nešlo! Práskl to na ně právě Krampol, jemuž na krku visela údajná primátorská medaile. „Ale to je pouhá rekvizita,“ přiznal herec. „Nemám samozřejmě oprávnění oddávat, já jim tímto jen zpestřil tu jejich svatbu století,“ usmál se »český Belmondo«, který filmy legendárního francouzského šviháka ocitoval i při své řeči.

Všechno totiž vypadalo jako opravdová svatba. A také to pořádně stálo – údajně až několik milionů korun! „Ale co bych pro svou ženu neudělal,“ culil se Karlos, jenž přijel na místo činu v rozverné náladě. Krátce před sňatkem si totiž na parníku odbyl s kamarády rozlučku se svobodou! Krátce po čtvrté hodině odpolední pak na břehu Vltavy Lele řekl »ano, určitě!«, vášnivě ji políbil a nakonec si ji v pozdních hodinách odvedl do Žižkovské věže. „Po dnešní noci bude Lela určitě zase těhotná!“ zubil se vášnivý ženich.

Boj hasičů s požárem. Střelba na úřadě ve Zlíně! A svatba Karlose a Lely

Video se připravuje ...

MAKAK MEZI HVĚZDAMI

◆ Na parkoviště před Občanskou plovárnu nechal Vémola přistavit mezi luxusní auta i řetízkový kolotoč.
◆ O chod veselky se staral Karlos, Lela měla za úkol jen výzdobu. „Zvládla to skvěle, je to ta nejlepší žena!“ chválil ji.
◆ Snad nejvíc ze všeho se zápasník těšil na dort! „Od ledna jsem v dietě,“ mnul si ruce Karlos už před obřadem.

Karlos Vémola si na svatbě sám zazpíval! Takhle dal Pár přátel...!

Video se připravuje ...

◆ Lela zářila v šatech za čtvrt milionu korun, na které padlo 30 metrů italských látek. Ženichovi se na nich nejvíc líbil výstřih!
◆ Karlos si pro svou milou připravil vskutku originální dárek: živou opici – makaka! Lela z něj moc nadšená nebyla...
◆ Mezi hosty nechyběli herec Sagvan Tofi, zpěváci Rytmus (přišel pozdě) a Bohuš Matuš nebo fotbalista Horst Siegl.Přečtěte si
jarni.kytka
30. 7. 2022 • 21:07

Panna nevěsta Ceterová... 😄 😂 Opice pro opici...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.