Bubílková je ve svém živlu: Drsný vtípek na účet Krampola! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Bubílková ve svém živlu: Drsný vtípek na účet Krampola!

Jiřímu Krampolovi šlo o život.
Jiřímu Krampolovi šlo o život. (Blesk)

Od chvíle, kdy si publicistika Zuzana Bubílková (70) neodpustila žertík mířený na Dádu Patrasovou (66), sdílí na svém instagramovém profilu jednu perlu za druhou. A lidi to baví! Tentokrát se pochlubila parodií na svatbu MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) a jeho vyvolené Lely Ceterové (33). Hlavním terčem byl však někdo úplně jiný.

Aby se tváře českého showbyznysu začaly bát, koho si Zuzana Bubílková zvolí za oběť svých vtípků tentokrát. Pro moderátorku platí, že čím větší je původní úlet, tím větší úspěch sklidí se svou verzí. A daří se jí to. Na dokonalou smeč jí nahráli novomanželé Karlos Vémola a Lela Ceterová. Jak napsal web eXtra.cz, moderátorka neváhala a pompézní veselku zparodovala. Na pomoc si k této příležitosti vzala svého syna Tomáše Bubílka.

Více než Karlos a Lela však její vtípek odnesl bývalý kamarád, moderátor a herec Jiří Krampol (84), který údajně neplnil funkci oficiálního oddávajícího. Proto si »Bubu« svého bývalého parťáka ve videu vychutnala nejvíce. „Krampol oddal Vémolu, i když na to nemá oprávnění. Nový slib novomanželů bude vypadat takhle," napsala k instagramovému videu. Samotné video pak bylo třešničkou na dortu. „Slibujeme před Bohem a Krampolem, že si nebudeme věrni," zaznělo v pětivteřinovém videu Zuzany Bubílkové. Zatímco Jiří Krampol se již o bývalé kolegyni odmítá bavit, moderátorka střílí ostrými. 

Jiří Krampol jako oddávající Karlose a Lely: Dělám to poprvé!

Video se připravuje ...Přečtěte si
travina
2. 8. 2022 • 17:53

Na Slovensku byli tenkrát rádi, že se jí zbavili, ale u nás ta skřehotavá bába stále otravuje

luppe
2. 8. 2022 • 16:54

Téhle suché vrbě snad hrabe. V poslední době každého jen uráží. Podejte ji někdo konečně zrcadlo 😟

lpitriska
2. 8. 2022 • 09:44

To je trapný Kdyby se za ty roky radši naučila česky , mluví hrozně stejně jako Babiš

Dianthos
2. 8. 2022 • 00:10

Jestli toto někomu přijde vtipné, tak mně tedy rozhodně ne. Opět jenom snaha se na někom známém přiživit. Ale humor tomu chybí.

ella
1. 8. 2022 • 21:24

Krampol je už nechutnej!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.