Odhalení Kuklové po vážné nemoci: Nemůžu přibírat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Odhalení Kuklové po vážné nemoci: Nemůžu přibírat!

Michaela Kuklová
Michaela Kuklová (Foto Aha! – Mária Rušinová, Marek Pátek, Martin Hykl, Instagram)

Úspěšně se poprala s rakovinou prsu, ale léčit se bude ještě několik let. Kvůli tomu herečka Michaela Kuklová (53) radikálně změnila jídelníček, aby zbytečně nepřibírala na váze.

Představitelka slavné princezny Jasněnky o tom otevřeně promluvila, aby motivovala další ženy, které potkal podobný osud. Její aktuální štíhlost není způsobena nemocí. „Protože se hormonální léčbou, kterou podstupuji, údajně přibírá od patnácti kilo výš a já kila navíc neunesu, nesluší mi, dala jsem si hodně záležet na stravě,“ popsala herečka s tím, že se snaží do sebe nesypat prázdné kalorie.

Hegerové poslední dny. Smrt měla v šuplíku. A Kuklová promluvila o sebevraždě

Video se připravuje ...

„Při léčbě jsem cítila, že musím mít svoji mysl a tělo vyladěné do pohody, tudíž nemůžu přibírat. Každý pacient by měl poslouchat své pocity, každé tělo je jiné, druhů a stadií té nemoci je moc, nedá se tedy paušalizovat,“ dodala Michaela, která bude kvůli prodělané nemoci podstupovat tři a půl roku tzv. zajišťující léčbu.

Michaela Kuklová o nových prsou: Myslela jsem, že to bude horší

Video se připravuje ...

Video se připravuje ...

Živilo ji malování

V době lockdownu začala malovat na zakázku. „Nejvíc maluju vnoučata prarodičům, což mě baví, děti jsou super. Překvapilo mě, že se tím dokážu živit,“ svěřila Michaela.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.