Neuvěřitelné nařčení Hanychové: Promluvil její ex Issa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Neuvěřitelné nařčení Hanychové: Promluvil její ex Issa

Sámer Issa a Agáta Hanychová se do sebe bláznivě zamilovali
Sámer Issa a Agáta Hanychová se do sebe bláznivě zamilovali (Foto Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl)

Monika Binias (50) nepřeháněla, když avizovala, že má pro diváky svého podcastu doslova bombu. Do pořadu »Nevím, no« pozvala Sámera Issu, který si při vzpomínání na Agátu Hanychovou (39), ale i její mámu Veroniku Žilkovou (62), servítky rozhodně nebral. 

Na obě vzpomíná dnes již zapomenutý zpěvák s láskou. Ovšem velkých soudů se nebojí. Jednu pasoval do role alkoholičky, z druhé udělal svůdnici. „Bylo to vášnivý, my jsme se milovali, byla první holka, do které jsem se zamiloval na první pohled,“ rozpovídal se o Agátě, se kterou prý randil okolo čtyř let. Ačkoli byla prý neskutečný parťák a nikdy by jej nepodrazila, měla vážný problém.

Veronika Žilková ze Španělska rovnou do Varů: O Polívkovi i novém filmu s Kozubem

Video se připravuje ...

„Ona je hodná holka, ale byla a je alkoholička, musela mi lhát, ale já to poznal, když řekla dvě slova,“ podotkl Issa. Jeho slova by ostatně kopírovala i nehodu, která se vyšetřovala zhruba před dvěma lety, Agáta měla řídit opilá, navíc v době, kdy už byla těhotná s Rozárkou. Dechová zkouška prokázala 0,8 promile.

Ještě pikantnější ale je, že před tím, než si Agáta se Sámerem začala, na něj měla spadeno Veronika Žilková. „Mně bylo devatenáct a ona na mě brala. Já jsem dodělal Silvestra a po natáčení na mě čekala Žilková, jestli nechci někam svézt autem. Do týdne už jsem chodil s její dcerou, takže zůstala úplně v šoku,“ řekl Sámer. 

Sámer Issa: Všechno mě přestalo bavit, teď už mám jiné priority

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.