Agáta o nechutné zradě! Kam se hrabe Soukup s Prachařem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Agáta o nechutné zradě! Kam se hrabe Soukup s Prachařem

Agáta Hanychová, Josef Koudelka, Andrea Pomeje a Petr Plaček
Agáta Hanychová, Josef Koudelka, Andrea Pomeje a Petr Plaček (profimedia.cz)

S chlapy to umí, ale taky má na ně pěknou smůlu! Kdysi dobrému parťákovi, který býval i jejím manažerem, dnes Agáta Hanychová (39) sotva přijde na jméno. Řeč je o Josefovi Koudelkovi (28), který modelku velmi zklamal během jejích soudních tahanic.

Už tak byly soudy s bývalými partnery pro Agátu Hanychovou náročné. Když se navíc dozvěděla, že jako svědek promluví v případě péče o dceru Miu i její bývalý manažer Josef Koudelka, velmi ji to ranilo. „Bydlel u mě doma, pomáhal mi s dětmi, s Instagramem, za což byl velmi dobře finančně ohodnocen, Pepína jsem vlastně vytáhla z benzínky, kde pracoval na Moravě,“ cituje modelku server Expres.cz.

Hanychová vs Prachař: Další kolo u soudu!

Video se připravuje ...

Agáta je tak přesvědčena, že se Josef spojil s otci jejích dcer, což vnímá jako velkou zradu. Ačkoli se s ním dle svých slov původně rozešla v dobrém, když s ním ukončila pracovní spolupráci, dnes mluví zcela jinak. „Už mu nechci věnovat ani vteřinu. Možná ze všech těch soudů a nechutností, které ti chlapi vytahovali a dělali mě nejvíc zasáhlo to, že tam ten Koudelka přišel,“ dodala ve svém podcastu hořce Agáta, které nyní Josef zřejmě nestojí ani za pozdrav.  

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup u soudu

Video se připravuje ...

Každá strana má ale dvě mince. To, co bere Agáta jako zradu, byla pro exmanažera občanská povinnost. „Přišlo mi předvolání k soudu jakožto svědkovi s tím, že se mám v určený datum a určený čas dostavit na určené místo, kdybych tak neučinil, hrozila by mi pokuta padesáti tisíc korun,“ svěřil se Expresu se svou verzí příběhu Josef Koudelka.Přečtěte si
beladona
5. 6. 2024 • 21:54

Haha, nejsou dovoleny komenty u Sámer Issa o Žilkové a Agátě.
---------- .
A on říká, že ho balila stará Žíla . Hm, ale ta balila i mého blízkého příbuzného.Ten má tituly a na ty ona je jak mucholapka!

Výroky Agáty jen potvrzují, jak je tupá, hlavně že má potvrzení o tom, jak vysoké - blízko Einsteina IQ ona má!

Že je alkoholička konečně Sámer řekl naplno a ona je taková nána, že chlastala i těhotná.Soukup ji měl zamknout a hlídat, dokud neporodí.
Pamatuji , jak o jiném jejich dítěti ( Mia) u opět těhotné Agáty stará Žíla ze Suchdola vyřvávala coby plačka , že je to dítě nebohé , ještě nenarozené a Prachař si dovolil oprávněně chtít testy DNA . Žíla do médií : " modlete se k nenarozenému dítěti " Agáta musí chodit na psychiatrii .....

Člověk se z těch jejich komedií jen tak neoklepe, jsou to vážné věci a oni zraňují ty otce, pomlovají, lžou, jak jsou chudičké. Stará Žilková je chamtivá, ta by se z peněz zalkla.Vím to !!!!!

Viděla jsem tu garáž a la pokojík pro Miu a Rózu.Sladce růžové dusno , sladce růžově vymalovaná prádelna , technická místnost s okénkem u stropu , tak to vypadá.Nevkus a není tam nic než postel a velký stůl pro Miu, kde jsou po celém stole šminky.Nikde není vidět knihovna, kdy dětem přece čtu, nikde hračky, přece si nimi hraju .Jen šminky a na zdi něco, z čeho by dítě mělo šílet, protože je to únavné na vjemy , když je v tom furt a krade mu to fantazii, když má tu hrůzu výmalby denně před nosem. .Ten barák je dost velký na to, aby holky nemusely mít palandu! a dost velký na to, aby si v pokojíku mohly hrát a ne v něm chodit bokem, aby prošly.
Že by " taťka " Dopita taky hnul kostrou a barák pro děti upravil ?

pragver
29. 5. 2024 • 13:05

Přesně tak ! A to je tahle namyšlená "Inteligentka" u soudu víc jak doma !

Janka Murka
29. 5. 2024 • 10:23

Ved bol predvolany ako svedok, musel prist .... to je hlupana

Else Pompe
29. 5. 2024 • 09:39

Má vůbec čas se někdy věnovat dětem??? Furt někde vyřvává, jak se jí ubližuje, žvaní na soc. sítích s Koktavou...Co na to OSPOD? Co kdyby se začal zajímat o děti - které jsou zajisté někde odloženy - ty se budou jednou za takovou mutr stydět.

pragver
29. 5. 2024 • 08:38

Tahle nechutná vlezlá ženská si vůbec nepřipouští, že Koudelka, Soukup a Prachař by nám o ní taky toho mohli hodně povyprávět a vydělávat si tím statisíce měsíčně jako ona !!!.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.