Agátina právnička na lůžku: Po útoku Soukupa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Agátina právnička na lůžku: Po útoku Soukupa

K soudu se Soukupem se Agáta dostavila osobně.
K soudu se Soukupem se Agáta dostavila osobně. (archiv Blesku)

Do soudní síně přišel Jaromír Soukup (55) v dobrém rozmaru. Ovšem to, co se dělo za zavřenými dveřmi při soudním líčení, jehož předmětem byla péče o nezletilou dceru Miu, je minimálně zarážející. Podle vyjádření Agáty Hanychové (39) majitel Barrandova vulgárně napadal ji i její právničku. Ta se poté zhroutila. 

„Jaromír mi nadával u soudu. Řekl mi třeba kun*o,“ postěžovala si Agáta Ornelle Koktové (30) během jejich společného podcastu. „Nadával i mé právničce, která se zhroutila, takže jsem měla jinou,“ dodala Agáta. 

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup u soudu

Video se připravuje ...

Jaromír má však zcela jiný pohled na věc. Nařčení Agáty popřel. „Advokáta protistrany je zcela vyloučeno ponižovat nebo urážet či deptat v průběhu soudního jednání. Navíc by to pro toho, kdo by tak činil, bylo krajně netaktické. Já s tou právničkou vůbec nemluvil. Jak je známo, přišel jsem pozdě, abych se vyhnul Dopitovi a věčný fotkám s ním. Takže jsem ani neměl jak ji zhroutit. Je to lež,“ poskytl svoje vyjádření deníku Expres.cz. 

Je pravdou, že soudce může v případě nevhodného chování žalobce nebo žalovaných zasáhnout. V jeho pravomocích je možnost přistoupit k udělení pokuty, též může celou záležitost posuzovat jako přestupek nebo trestný čin. Agáta si však stojí za tím, že Soukup vše dělal tak, aby nadávky soudkyně neslyšela. 

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Dana vondrušková
28. 5. 2024 • 14:56

A já myslela, že s panem Soukupem má dceru Rozárku???
Už to mám v hlavě asi popletený😂😂😂

Celebrity-chachacha
27. 5. 2024 • 08:21

Už se konečně nějaký psychiatr tý Agáty ujme ?

Dianthos
26. 5. 2024 • 10:29

Agáta šíří kdejaký blud, aby si udržela pozornost sledujících a bulváru. Ohledně první právničky řekla, že ta s ní ukončí spolupráci, pokud podepíše Soukupovu dohodu. Agáta jí podepsala. Pak se objevila s jinou právničkou.
Lež musí být věrohodná, aby ten, kdo jí vypouští, nebyl za úplného idiota. A to se Agátě povedlo.
Za prvé právníci jsou zvyklí na cokoliv. Hlavně od protistrany, ale i od svých klientů, kterým nevyhráli spor. Co tak hrozného by jí Soukup musel říct, aby se zhroutila?
Za druhé v soudní síni sedí v tak velké vzdálenosti od sebe, že není možné protistranu urážet, aniž by to okolosedící slyšeli.
Za třetí - Soukupovi je nějaká právnička protistrany ukradená. Ten má jasný cíl - mít svou dceru ve střídavé péči. A nějakým neslušným chováním by si to neohrozil.
Agáta si možná myslí, že když je Soukup někdy cholerický a vybouchne, že by bylo uvěřitelné, že se tak stalo v jejich procesu. Ale zřejmě jí nedochází, že box je o naprosté koncentraci a sebeovládání. A to Soukup umí, když mu o něco jde.
Souhlasím s tím, že Agáta svou první právničku poškodila. Poškodila její dobré jméno. Co s tím ona udělá, aby se očistila, už je na ní.

beladona
25. 5. 2024 • 15:26

K " zhroucení advokátky " Agáty:
------------------------------------------

Agáto, " národ" ti děkuje! Právě jste s blbkou Koktovou sdělily, kterou advokátku lidi nemají najímat na řešení svých caus.

Jinak ještě ohledně soudního líčení :
Pro soudce muselo být peklo mít tam psychicky labilní Hanychovou s psychicky labilní její advokátkou.

Já za sebe říkám :
podívám se, jak se jmenuje právnička a kde ( pokud v AK ) pracuje.Rada : široce se tomu místu vyhejbejte.Takovou právničku nepotřebujete !!!
Agáto, myslím, že tvoje právnička ti " poděkuje "No hlavně, že máš potvrzení o svém " vysokém " IQ pověšené doma na zdi! Otázka zní, zda pracuje, nebo jen zdobí
Zamýšlím se, proč Soukup neudělá sestřih tvých vystoupení na soc. sítích, kde mluvíš, jak kanál a proč toto nepředloží soudu a nežádá dceru do výhradní péče! A přidala bych ještě vliv nevalného rodinného prostředí - starou hysterku Žilkovou a stejnou štěknu Kordulu!
A přidala bych nejasnou existenci v domě s adresou na jedné z městských pražských částí , p. Dopitu.!!!!!!

beladona
25. 5. 2024 • 15:09

Takže, abych to "AGÁTKO " srovnala!U soudu si můžeš nahrávat hovor, pokud požádáš soudce.U soudu si nemůžeš pouštět hubu na špacír , jinak jsi napomenuta.Pokud v tom pokračuješ, jsi vykázána mimo soudní síň a je přivolána soudní ochranka.Zpět jsi zavolána k čtení rozsudku a to proto, že se na místě můžeš odvolat. Pokud odejdeš z chodby, kde sedíš vykázána , dostaneš ho poštou.Pak máš lhůtu na odvolání.
-------------------------
Takže , asi tak Agáto a to platí jak pro mocné, tak lúzry, jako jsi TY ( s matkou ).

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.