Agáta zbořila internet! Obří bambus a nohy až do nebe | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Agáta zbořila internet! Obří bambus a nohy až do nebe

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl)

Není tajemstvím, že bývalá modelka Agáta Hanychová (39) se pyšní parádní figurou. Na svůj Instagram nedávno přidala fotku, která to jen potvrdila. Snímkem se jí podařilo zbořit internet! Zaujaly nejen její dokonalé nohy, ale i obří bambus na její zahradě.

„Dneska mi Bea Mandoková udělala jen tak fotku, bez úprav a všeho… Ty máš oko,“ vysmekla poklonu přítelkyni svého bratra Vincenta Navrátila (27), která snímek pořídila. Černá sukně s rozparkem odhaluje Agátiny dlouhé a štíhlé nohy a celkově její skvělou figuru. Další dominantou snímku jsou však obří bambusy, které Hanychová pěstuje na své zahradě. Jak se jí povedlo, aby rostliny vyrostly do takových rozměrů?

Agáta předvedla výstavní figuru

Hanychová vs Prachař: Další kolo u soudu!

Video se připravuje ...

„Sázela je specializovaná firma, která začala tím, že udělala speciální koryta. Právě proto, aby se rostliny nekontrolovatelně nešířily po zahradě. Vzhledem k tomu, že jich bylo docela dost a nebyly zrovna levný, nechtěla jsem nic podcenit a pak litovat. Jako se stalo mojí mámě, která je taky zkusila, ale sázela je sama a má je hnusný,“ pronesla se smíchem brunetka pro Super.cz.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup u soudu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.