Tahle vystřídala v Soukupově ložnici Agátu? Důkaz mluví za vše | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Tahle vystřídala v Soukupově ložnici Agátu? Důkaz mluví za vše

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup ( M. Pátek, P. Machan, M. Hykl, D. Kundrát)

Po odvysílání finálového večera Miss Czech Republic 2024, na kterém se Jaromír Soukup (55) ukázal po boku Michaely Taschnerové, byla sympatická brunetka automaticky pasována na role jeho oficiální partnerky. Jenže teď to spíš vypadá, že šlo o promyšlený tah, jak odvést pozornost od bývalé kamarádky Agáty Hanychové (39), novinářky Gábiny, která Agátu patrně vystřídala v Jaromírově ložnici.

Gábinu měl pak usvědčit přívěšek, který nosí na krku. Podle vyjádření Hanychové, o které se podělila v jednom z posledních dílů  Agáta a Ornella, jde o totožný kousek, kterým byla jakožto Soukupova přítelkyně obdarována také. Klenot z dílny Chopard přitom není žádnou levnou záležitostí - prodává se asi za 120 tisíc korun. 

Překvapení na Miss: Soukup vyvedl novou lásku!

Video se připravuje ...

„On si Jaromír Soukup takhle značkuje holky,“ řekla Agáta bez váhání poté, co ji jeden z fanoušků poslal fotku Gabriely se stejným šperkem na krku. „Spousta lidí řeší, jestli spolu jsou, nebo nejsou. Když jsou spolu, tak ona má tenhle přívěsek, když spolu nejsou, tak má jiný,“ dodala. 

Ze sledu posledních událostí lze odhadovat, že vztah Jaromíra Soukupa a Michaely Taschnerové je čistě přátelský, původní podezření, že majitel Barrandova sdílí lože právě s Gabrielou, se ukazuje jako vysoce pravděpodobné. 

Veronika Žilková ze Španělska rovnou do Varů: O Polívkovi i novém filmu s Kozubem

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
29. 5. 2024 • 17:36

ES; máte pravdu, mně se tak nelíbí, když se lidi zaměří na jednoho člověka a sepsujou ho!
Trošku odbočím, asi se opět začne projednávat kauza žhářů! Byl to opuštěný a vystěhovaný dům, ti cikáni tam neměli co dělat, kluci nemusely vědět, že tam někdo je, nejdřív z toho domu začal utíkat otec, té holčičky, o které ani nevěděl, že tam je, on to z nich nevěděl asi nikdo, jinak by jí snad neopustili a neutekli všichni! Ten otec měl být v tu dobu ve výkonu trestu, všechno svedli na ty kluky, ty cikáni z toho všeho jen těžili, stále měli málo, kluci byly zavřený a cikáni byli slavní, i když vlastní dítě nachali v hořícím domě! Jo, u nás je spravedlnost! To jen stručně, vám situaci popisuji! Hezký den!

ELLA Průšová
29. 5. 2024 • 17:25

Dianthos; máte pravdu, každý může napsat svůj názor, ale neurážet dotyčného
"Každá jiná bude o dost lepší, než ona. Tohle přesně dokazuje, jak je nemožná,
Ta paní jí zná osobně, proč Agátu napadá, každá jiná bude lepší....
Já nesouhlasím jen s některými názory a vy mně neurčujte, jak mám psát nebo co mám psát! Dokážete to pochopit?

Chocho Loušek
29. 5. 2024 • 08:59

Ty strojený, jako zamilovaný fotky, jsou fakt trapný. Tak nějak postpubertální.

Janka Murka
29. 5. 2024 • 03:29

Agata ziarli a zle to schovava za ironiu

Dianthos
28. 5. 2024 • 20:52

Všichni víme, jaká Agáta je. A diskuze jsou od toho, abychom si vyměňovali poznatky a názory. Je poněkud hloupé, diskutující omezovat. Napište svůj názor na Agátu, když už diskutujete a nesouhlasíte s našimi názory!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.