Žilková bez servítků: Nekompromisní soud nad Agátou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Žilková bez servítků: Nekompromisní soud nad Agátou

Veronika Žilková a dcerou Agátou
Veronika Žilková a dcerou Agátou (David Malík)

Agáta Hanychová (39) prochází víc než náročným obdobím, nedávno absolvovala dva soudy - nejprve s Jakubem Prachařem (40) ohledně dcery Mii, a hned na to s Jaromírem Soukupem (55), kde se řešila Rozárka. Hned ze soudní síně spěchala za Kryšpínem, který se právě probouzel z narkózy po operaci nohy, do toho pečuje o domácnost a na plné obrítky se věnuje své influencerské činnosti. Ventil od všech starostí hledala u maminky, Veroniky Žilkové (62), se kterou při té příležitosti hned udělala "živák". 

„Já jsem se přišla uklidnit, protože už jsem byla dneska u Kryšpína v pokoji asi 350krát a do toho jsem měla 280 mailů,“ svěřila se Hanychová hned na úvod videa.  „Přišla jsem se tě zeptat, ty jsi neměla tři děti, ty jsi jich měla šest. A já už nemůžu,“ řekla následně směrem k mámě. 

Navrátil má nový byznys s mámou Žilkovou: A co říkají na rozchod Agáty?

Video se připravuje ...

„No co se dá dělat, tak prostě, odjeď, nech je, oni si poradí,„ odvětila ostřílená máma Žilková. „Dejte si pozor, ty děti jsou paraziti, podívejte se, jak se mě drží jako klíště, je jí 39 a furt se mě drží jako klíště,“ zavtipkovala herečka, přičemž výrazně ztlumila hlas. 

„A víte proč šeptáme, nejenom proto, že tady spí Róza Soukupová, ale protože nahoře se učí Kordula Stropnická. A pozor, když ji rozzlobíte, tak to se všichni schováváme,“ dodala s humorem jí vlastním. 

Veronika Žilková: Pravda o jejích dlouhých vlasech!

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Jana Nováková
21. 5. 2024 • 09:05

Bella,proč do toho zatahujete děti?Proč se o nich vůbec vyjadřujete?Co vám ty děti udělaly?Jestli nějaký děti máte,jak by vám bylo kdyby se o vašich dětech psalo že jsou blbý a tlustý.

Jana Nováková
21. 5. 2024 • 08:56

A když se denně píše o Andule,to vám nevadí ??

Jana Nováková
21. 5. 2024 • 08:54

Novináři a jim podobní dopisovatelé by si měli dát pohov od Žilkový a Agáty.My bychom byli v blažený nevědomosti a bylo by dobře nám i jim.Ať si vedou život jakej chtěj,nikomu do toho nic není.Zle mezi lidma nedělaj ty dvě rodiny,ale novináři a díky nim pak lidí blijou ty své názory.Je to zbytečný,mně jsou obě ukradený včetně Souku­pa,Pra­chaře,­Strop­nický­ho,Do­pity,­pros­tě všech!!!

Alena Váhalová
20. 5. 2024 • 19:09

Jak se pracuje na plné "obrítky"?, mám dojem, že zbytek nás nedělá nic.

illenne
20. 5. 2024 • 18:43

Už jsem se bála, že dnes nebudou žádné informace od této rodiny. Bohužel, není dne, aby bulvár nepřinesl zásadní informace. Jaromír Soukup možná jen chtěl vnést řád do této chaotické rodiny a najednou bylo vše špatně. Jeho dary jsou bezcenné, proto je nyní prodává. Když jsou tak bezcenné, tak je měla vrátit. Měl být na pozoru, když se tak snažila ho sbalit. Věděla jsem, jak to dopadne.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.