Pozadí nového vztahu Soukupa: Budete zírat | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Pozadí nového vztahu Soukupa: Budete zírat

Soukupova přítelkyně má míry jako modelka
Soukupova přítelkyně má míry jako modelka (Marek Pátek)

Krásná brunetka, která dělala doprovod Jaromírovi Soukupovi (55) na prestižní soutěži ženské krásy Miss Czech Republic, samozřejmě neunikla objektivům. Veřejnost teď zajímá jediné - jde o Soukupovo novou přítelkyni? 

Již před časem se mediální magnát vyjádřil, že není sám, ohledně identity své nové známosti ale prozradit nic nechtěl. Následně na to se vyjádřila Agáta, že má jít o jistou bulvární novinářku, kterou ona sama velmi důvěrně zná, neb s ní v minulosti úzce spolupracovala. Jenže to neodpovídá, Agátin tip se s vizorem jeho doprovodu na Miss ani trochu neshoduje. Novinářka Gábina rozhodně neoplývá mírami modelky, navíc již léta zůstává věrna blond barvě vlasů.

Překvapení na Miss: Soukup vyvedl novou lásku!

Video se připravuje ...

Podle zjištění deníku Expres.cz Soukupa do společnosti doprovodila bývalá mluvčí ministerstva školství Michaela Taschnerová, se kterou se Soukup dlouhodobě. To ostatně dokazuje i fakt, že vzal její děti na utkání Clash of the Stars. Zda ale tvoří oficiální pár potvrzeno není. Sám Soukup Blesku na přímou otázku odvětil jen strohé "bez komentáře"

S Taschnerovou byl Soukup zachycen na fotografii už po několikáté, prozatím není zřejmé, zda jde o přátelské schůzky, či se ze vztahu dvou bývalých kolegů vyklubala láska. Deník Super.cz jen přinesl zprávu, že se pohledná brunetka a zároveň maminka tří dětí aktuálně rozvádí...

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
15. 5. 2024 • 10:48

Přítelkyně je rodu ženského. Ne středního. Takže Soukupova přítelkyně, jde o Soukupovu přítelkyni… atd.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.