Prachař vrací úder prostořeké Agátě: ESO U SOUDU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Prachař vrací úder prostořeké Agátě: ESO U SOUDU

Prachař přitvrdil
Prachař přitvrdil (Archiv Blesku)

Příměří, ke kterému Agáta Hanychová (39), vyzvala během Velikonoc oba tatínky svých dcer, nemělo dlouhého trvání. Jakub Prachař (40), s nímž má Agáta dceru Miu, rozpoutal další válečnou smršť. Bývalé ženě chce dokázat vysoké příjmy, které jí vydělávají pořady na kanále HeroHero.

Pořad Ornelly a Agáty si rychle našel svoje publikum, aktuálně jej odebírá skoro 6 tisíc lidí s poplatkem 6 Euro, tedy asi 150 korun měsíčně. Pořad měsíčně vydělá asi 900 tisíc korun, které se dělí mezi zakladatele platformy Hero Hero a obě aktérky. A právě zakladetele HeroHero si Prachař přizval k soudu, aby promluvil o finančních poměrech matky šestileté Mii. 

Blond Agáta Hanychová: Z otužování jsem málem zkolabovala!

Video se připravuje ...

„Děkuji vám, že si to předplatné kupujete, ale že mu to vadí tak, že si předvolá zakladatele HeroHero, aby přesně věděl, kolik beru procent, jak se s Ornellou dělíme... Normálně se mohl zeptat mě,“ běsnila Agáta na sociálních sítíách. „A že mi nepřeje jakýkoli úspěch, tenhle člověk, který je tak třikrát týdně v televizi a má úspěšné pořady, tak mu v hlavě leží to, že já bych si mohla vydělat nějaké peníze, aby se jeho dcera měla dobře,“ krčila rameny. 

Prachař přitom rozhodně nepatří k mužům, kterým by se kariérně nedařilo, což přiznala i sama Agáta. „Jakube, stoprocentně vyděláváš asi stokrát víc než já, tak zkus být normální,“ vyzvala jej.

Celý spor se točí kolem výživného. To ostatně Agáta dokázala zveřejněním sms zprávy od jedné ze svých kamarádek. Stálo v ní?: „Nechce platit alimenty? Smutný, hlavně, že má na nemovitosti v Dubaji, ale tohle ho se*e.“

Agáta Prachařová s dcerou Miou (3): Blonďatý ďáblík svého tátu Kubu Prachaře nezapře!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
20. 5. 2024 • 09:30

Dětem škodí tím, že z jejich otců "tahá" peníze, dotuje jimi svého nepracujícího manžela a vyostřuje vztahy s nimi. Pomlouvá je v bulváru.
To, co hlásá veřejně, nejspíš bez obalu hlásá i doma. Narušuje dětem vztah k jejich otcům.
A jednoho dne si děti na netu všechno přečtou, shlédnou videa. Až budou v pubertě. Rodiče možná ztratí svou autoritu, ztratí obdiv dětí. Bude se jim hroutit svět.
Jsou, díky hloupé Agátě, předurčeny na psychoterapie.
Navíc kvůli špatnému rozhodnutí soudkyně budou v 18 letech vlastnit miliony Korun. Budou na takové částky zralé? Nebo spadnou na dno? S výchovou Žilkovic famile je to velké riziko.
Být otcem těchto děvčat, tak v klidu nejsem.

Jana Nováková
20. 5. 2024 • 07:58

Proč by měla škodit dětem,že z otců tahá peníze??

Jana Nováková
20. 5. 2024 • 07:54

Milá stará Bello,co konkrétně vám ta rodina udělala? Okradla vás,promluvila vás,házela snad na vás špínu?A co dobrýho pro vás pánové Soukup s Prachařem udělali Tak se pochlubte a napište nám o tom.

Jana Nováková
20. 5. 2024 • 07:48

O co Prachařovi jde?Sám u Krause řekl jak se vydělávají prachy z gauče.Je to nenažranej samolibej narcis.Jeho chování v Inkognitu a v Máme rádi Česko je odporný a hnusný.Dost lidí si už na něj stěžovalo a on pořad dostava,na úkor druhých,dost prostoru na ty svoje nelogicky žvásty.Sandeva bude litovat.

bella.
14. 5. 2024 • 23:36

fany22
----------
100% umí násobit , ale když dojde na dělení najednou je dysortograf , dyslektik , dyskalkulik.
O svých dys- také často hovoří, protože jí nikdo vysoké IQ nevěří

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.