Soukup konečně ukázal novou lásku! DRUHÁ AGÁTA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Soukup konečně ukázal novou lásku! DRUHÁ AGÁTA

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup (profimedia.cz)

Jako milovník a věčný obdivovatel ženské krásy si nemohl nechat včerejší vyhlášení Miss Czech Republic ujít ani poloviční majitel TV Barrandov Jaromír Soukup (55). Spíš než na něj se ale upnula pozornost na velmi pohledný doprovod. 

Na poslední společenskou událost vyrazil Jaromír Soukup v doprovodu své dcery, nyní mu však dělala garde docela jiná dáma. Oba dorazili ve velmi dobrém rozmaru a bylo vidno, že si akci pod záštitou konkurenční televize Nova, užívají. 

Jaromír Soukup - Miss ČR

Video se připravuje ...

K identitě brunetky, která se vedle mediálního magnáta vyjímala ve smaragdově zelených třpytivých šatech, byl však Jaromír Soukup skoupý na slovo. Na otázku, zda-li jej lze od tohoto momentu považovat za oficiálně zadaného, odvětil jen strohé: „Bez komentáře“. Nešlo si však nevšimnout, že nehledal v neznámých vodách, pohledná brunetka měla totiž hned několik společných rysů s jeho ex Agátou. 

Dekórum zachovával i ve všech věcech týkajících se jeho bývalé partnerky Agáty Hanychové (39), rozpovídal se pouze o dceři Rozárce, která mu dělá obrovskou radost a s níž se snaží trávit co nejvíce času. 

Adéla Štroffeková - Miss ČR

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
13. 5. 2024 • 21:22

Přeji Soukupovi, aby tato dáma byla jeho opravdovou partnerkou. Je velmi sympatická, vypadá, že má úroveň.
Rozhodně hodně vysoko nad Hanychovou a Wolfovou.
On vypadá po jejím boku šťastně.

illenne
13. 5. 2024 • 11:56

Agáta má do této paní dost daleko. Tato nová paní je velmi sympatická od pohledu a věřím, že chodí upravená i doma a neživí ji sociální sítě a exhibování na Hero Hero. Pokud to paní Soukupovi tentokrát vyjde, tak jen dobře.

AHel
13. 5. 2024 • 09:30

Pan. Soukop vypadá sešle, paní vypadá mile, asi bude dobrodružka, peníze a vliv vábí, asi nakonec bude c ním alespoň legrace, když nic více.

Iveta Novotná
12. 5. 2024 • 18:13

Tato vypadá zcela jinak, co tam píšou za blbiny?Aspoň se k němu hodí víc věkem, ale má 3 děti, to bude mít Soukup co dotovat.On je taky lovec, pořád loví a loví, ale úlovky dlouho nevydrží, asi to s ním není lehké.

rydlo
12. 5. 2024 • 15:18

Přece není Soukup až takový magor, aby si našel další ornitoložku, která by vypadala stejně? Jak může vidět autor článku stejné rysy, jako u Agáty? Soukupův doprovod nemá ani kačeří hubu a určitě ani není bez šminek tak škaredá jako Agáta, když se nenamaluje ! Asi má autor mánii v každém článku zmiňovat Agátu i když se jí to netýká.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.