Konec Jaromíra Soukupa! Jeho osud visí na vlásku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Konec Jaromíra Soukupa! Jeho osud visí na vlásku

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup (Profimedia.cz)

Ať už se to bývalému šéfovi TV Barrandov líbí, nebo ne, sledovanost televize bez jeho zásahu stoupá. A není k tomu zapotřebí ani desítka pořadů Jaromíra Soukupa (55)! Kde bývalý magnát udělal chybu? A jaký je jeho osud na TVB?

Už je tomu více než měsíc, kdy byl Soukup odejit z firmy ovládající televizní skupinu TV Barrandov. Navíc z televize zmizely i všechny jeho dosavadní pořady, a že jich bylo! Jenomže televizi to na sledovanosti neubralo, ba naopak. „Čísla sledovanosti se konečně zvedají,“ říkají zdroje z TVB. To je pro televizi dobrá zpráva, neboť za vlády Jaromíra Soukupa sledovanost klesla na tristní 2,2 procenta.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup u soudu

Video se připravuje ...

Jak se říká, všeho moc škodí. Svého času to na TV Barrandov vypadalo tak, že co pořad, to Jaromír Soukup. Přestože v počátcích této tvorby si některé diváky získal, svou monotónností o ně zase přišel. Jak vysvětlil server eXtra.cz, v takovém případě od něj začali inzerenti dávat ruce pryč – bylo méně reklam, a tím i méně peněz. Chvíli to tedy vypadalo, že televize zkrachuje. Nový majitel Jan Čermák se ale podle serveru Novinky.cz pokouší situaci v televizi stabilizovat alespoň na pětiprocentní sledovanosti. Následně firmu se ziskem plánuje prodat.

Není Soukup, přišli lidi

Už jen samotný vyhazov Soukupa z TVB přilákal některé diváky, což zatím může být jen ze zvědavosti, jak bez něj televize funguje. „A to ještě zdaleka nedošlo k většině změn, které naběhnou v následujících týdnech a měsících,“ svěřil se eXtra.cz důvěryhodný televizní zdroj. „Naše zprávy, které nahradily Jaromírovy Moje zprávy, si zatím vedou slušně. Líp, než se čekalo. A VIP svět s Evou Decastelo a Alicí Bendovou má první čísla taky velice nadějná,“ uvedl informátor.

Překvapení na Miss: Soukup vyvedl novou lásku!

Video se připravuje ...

Co se Soukupa týče, ten počítá s tím, že jeho pořady se po prázdninách vrátí. Jenže k tomu s největší pravděpodobností nedojde. „Může skončit úplně, nebo mu nechají jen debaty s Kalouskem, nebo půjde do digitální platformy. Pořád se to ještě řeší,“ dodal zdroj.Přečtěte si
ELLA Průšová
8. 7. 2024 • 19:21

Nechci být rejpal, ale mně vadí, když do reklamy strkají nějaké filmy! A všechny Tv jsou naprosto stejné, co se lidem nelíbí, to dávají 3x denně!

ELLA Průšová
8. 7. 2024 • 19:18

JN, a lidi se 100% obejdou bez vás!

Janka Murka
8. 7. 2024 • 13:29

To nove VIP - nic moc, jeden z mnohych rovnakych bulvarnych programov, VIP s Soukupom bol original - jedine, na co som sa na Barrandove pozerala

hejhej
7. 7. 2024 • 15:55

Dianthos: Bohužel, ty reklamy jsou nesmírně hloupé, přímo odpudivé.

jan rodin
7. 7. 2024 • 10:05

a není jedinná, takových je. stačí si je z tv vymazat jako Barrandov

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.