Agáta prý vyrazila Dopitu z baráku! Návrat k Soukupovi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Agáta prý vyrazila Dopitu z baráku! Návrat k Soukupovi?

S Agátou není nikdy nuda!
S Agátou není nikdy nuda! (Foto: P. Machan, Instagram)

Agátin (39) rozchod s Jaromírem Soukupem (55) nebyla pro veřejnost rána z čistého nebe. Lidé to vzhledem k mediálním zkušenostem s modelkou tak trochu očekávali. Že se vztah s někdejším mediálním magnátem řítí do záhuby, ale Agáta zřejmě tušila mnohem dříve, než páru definitivně odzvonilo. A moc idylicky to prý nevypadá ani v jejím současném manželství s Mirkem Dopitou, kterého měla údajně o víkendu vyhodit z domu!

Když modelka a influencerka něco chce, tvrdě si za tím jde, ať to stojí, co to stojí. Díky dnes už zkrachovalému vztahu chtěla do třetice otěhotnět, což se nakonec podařilo. „Já jsem to dítě hrozně chtěla a bylo mi jedno s kým,“ přiznala na rovinu Hanychová serveru Expres.cz.

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

Jenomže její rozhodnutí se neobešlo bez následků, které měly vliv nejen na těhotenství, ale i na její vlastní život. „Řekli mi, že posledních dvanáct hodin buď vykrvácím já a budou mi to muset vzít anebo že budu muset na transfuzi,“ zavzpomínala Hanychová na velmi náročné období v nemocnici, které nakonec vyústilo ve šťastný konec, co se týče příchodu Rozárky na svět.

Jenomže už tehdy bylo dle Agáty patrné, že vztah s Jaromírem má své trhliny.  „To těhotenství nebylo s tímhle člověkem hezký,“ přiznala narovinu Agáta, která se nakonec po necelém půl roku od porodu Rozárky se Soukupem definitivně rozešla. Od té doby je dvojice na nože a o dceru vedou vyhrocené soudní spory. 

Itálie o víkendu

A řádně dusno má být podle Expresu u paní Dopitové také nyní! „O víkendu Agáta vykopla Dopitu z domu,“ prozradily shora uvedenému webu dva zdroje, načež měla dcera Veroniky Žilkové okamžitě začít vypisovat Jaromíru Soukupovi. 

„Snažila se o lepší komunikaci, zvala ho na kafe a evidentně se s ním chtěla sblížit. V neděli se dokonce sešli a byla na něj velmi milá, což poslední dobou nebývá zvykem. Nevydrží být ale sama. Taky už se k Dopitovi zase vrátila. On se omluvil, přinesl kytky a ona ho vzala na milost,“ dodal informátor. A co na to Agáta? „Stačí se dívat na moje stories. O víkendu jsme byli i se synem na výletě. Dávala jsem stories z Dětenic i z hub,“ vyvrací podobné zvěsti naše influencerka.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.