Agáta o nechutné zradě! Kam se hrabe Soukup s Prachařem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Agáta o nechutné zradě! Kam se hrabe Soukup s Prachařem

S chlapy to umí, ale taky má na ně pěknou smůlu! Kdysi dobrému parťákovi, který býval i jejím manažerem, dnes Agáta Hanychová (39) sotva přijde na jméno. Řeč je o Josefovi Koudelkovi (28), který modelku velmi zklamal během jejích soudních tahanic.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
05. 06. 2024 21:54

Haha, nejsou dovoleny komenty u Sámer Issa o Žilkové a Agátě.
---------- .
A on říká, že ho balila stará Žíla . Hm, ale ta balila i mého blízkého příbuzného.Ten má tituly a na ty ona je jak mucholapka!

Výroky Agáty jen potvrzují, jak je tupá, hlavně že má potvrzení o tom, jak vysoké - blízko Einsteina IQ ona má!

Že je alkoholička konečně Sámer řekl naplno a ona je taková nána, že chlastala i těhotná.Soukup ji měl zamknout a hlídat, dokud neporodí.
Pamatuji , jak o jiném jejich dítěti ( Mia) u opět těhotné Agáty stará Žíla ze Suchdola vyřvávala coby plačka , že je to dítě nebohé , ještě nenarozené a Prachař si dovolil oprávněně chtít testy DNA . Žíla do médií : " modlete se k nenarozenému dítěti " Agáta musí chodit na psychiatrii .....

Člověk se z těch jejich komedií jen tak neoklepe, jsou to vážné věci a oni zraňují ty otce, pomlovají, lžou, jak jsou chudičké. Stará Žilková je chamtivá, ta by se z peněz zalkla.Vím to !!!!!

Viděla jsem tu garáž a la pokojík pro Miu a Rózu.Sladce růžové dusno , sladce růžově vymalovaná prádelna , technická místnost s okénkem u stropu , tak to vypadá.Nevkus a není tam nic než postel a velký stůl pro Miu, kde jsou po celém stole šminky.Nikde není vidět knihovna, kdy dětem přece čtu, nikde hračky, přece si nimi hraju .Jen šminky a na zdi něco, z čeho by dítě mělo šílet, protože je to únavné na vjemy , když je v tom furt a krade mu to fantazii, když má tu hrůzu výmalby denně před nosem. .Ten barák je dost velký na to, aby holky nemusely mít palandu! a dost velký na to, aby si v pokojíku mohly hrát a ne v něm chodit bokem, aby prošly.
Že by " taťka " Dopita taky hnul kostrou a barák pro děti upravil ?

reagovat nahlásit
Janka Murka
29. 05. 2024 10:23

Ved bol predvolany ako svedok, musel prist .... to je hlupana

reagovat nahlásit
pragver
29. 05. 2024 13:05

Přesně tak ! A to je tahle namyšlená "Inteligentka" u soudu víc jak doma !

reagovat nahlásit
Else Pompe
29. 05. 2024 09:39

Má vůbec čas se někdy věnovat dětem??? Furt někde vyřvává, jak se jí ubližuje, žvaní na soc. sítích s Koktavou...Co na to OSPOD? Co kdyby se začal zajímat o děti - které jsou zajisté někde odloženy - ty se budou jednou za takovou mutr stydět.

reagovat nahlásit
pragver
29. 05. 2024 08:38

Tahle nechutná vlezlá ženská si vůbec nepřipouští, že Koudelka, Soukup a Prachař by nám o ní taky toho mohli hodně povyprávět a vydělávat si tím statisíce měsíčně jako ona !!!.....

reagovat nahlásit
Dianthos
28. 05. 2024 20:44

Když Agáta nemá námět, ze kterého by mohl vzniknout článek v bulváru, nějakou stupiditu si vymyslí. A nebo jí to vůbec nemyslí. Soukupa nařkla z toho, že když si vysoudil dceru do střídavé péče, tak si jí pak nevyzvedl, i když podle dohody si jí měl vyzvednout až večer, ne ráno. Ale článek s odporným nadpisem byl.
A teď - ona, matadorka soudních síní, hází špínu na bývalého zaměstnance.
Opravdu hloupé a zbytečné.

reagovat nahlásit
fany22
29. 05. 2024 05:48

Ovšem omluva, že veřejně nařkla Soukupa, jak se na dceru vykašlal, ta už nikde nezazněla. Agáta má opravdu neuvěřitelně hnusnou povahu. Prodá všechno. A její matka je pyšná, že její dcera ve sledovanosti předčila i Mareše.
S Koudelkou, který ani nemohl nepřijít je to opět uměle vytvořená kauza. A nevím, jaké “nechutnosti si tatínkové na Agátku vymýšleli”. Vždyť ona je tak dokonalá matka. A udřená k tomu! Že dává rady o výchově těm ještě tupějším, to je dílo.

reagovat nahlásit
hejhej
28. 05. 2024 20:23

Hloupá Agáta je asi pyšná na to, že na ty její primitivní žvásty jsou negativní reakce. Ona v té svoji hlavě má místo mozku duté místo. Taková blbka, jako je Agáta se hned tak nenajde - začíná jí dohánět nějaká, také hloupá Ornella.

reagovat nahlásit
marsa
28. 05. 2024 16:45

Kdyby už ta Agáta radši držela hubu,Josef jí dělal doma holku pro všechno,sem tam na něj i parádně houkla,divím se,že od ní neodešel už dřív.Plat si zasloužil..nebo snad měl pro ní dělat zadara?..Měl naloženo myslím dost...a že přišel k soudu? Ať hvězda vysvětlí,jak se tomu dá vyhnout,jednou dostane předvolání,tak musí jít...jinak postih...ale to je asi moc na hlavičku Hanychové tohle pochopit...už jen jak ho uráží,že ho vytáhla z benzínky..proč hledala na benzínkách,mohla si vybírat z lepších kruhů,hvězda jasná...bože,já nevím jestli existuje ještě blbější člověk,než je tahle kreatůra

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.