Mašlíková o volných dnech bez syna: Jsem jak po maratonu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Mašlíková o volných dnech bez syna: Jsem jak po maratonu!

Aktivní víkend podle Hanky Mašlíkové
Aktivní víkend podle Hanky Mašlíkové (Instagram)

Sama prohlásila, že vypadá jako po erotickém maratonu. Miss Silueta z roku 2006 Hana Mašlíková (42) má po pár dnech volna do krve spálená kolena a opary na rtech!

Jindy na sociálních sítích aktivní modelka a fitnesska se na několik dní odmlčela. Rozhodla se totiž strávit po svém volno bez syna Andrease (v srpnu 7), který odjel s otcem Andrém Reindersem (43) k moři do Turecka. Pak se ale předvedla zbědovanější, než by kdo čekal! „Plánovala jsem si krásný, klidný, prodloužený víkend. No, z toho je svalová horečka, odřený kolena, opar na puse... Což vypadá, že to byl nějakej jako brutální erotickej víkend, ale ne, on byl tak brutálně sportovní, až mám pocit, že mě přejel parní válec...“ svěřila se v instastories.

Mašlíková před rozvodem: Nový dům a randíčka se zajíci!

Video se připravuje ...

„Bohužel to nemám ze sexu, ale z beachvolejbalu,“ prozradila Hanka. Ani projížďky na kole nebyly tak idylické. „Nenapadlo mě, že jediné, v čem se budu koupat, bude vlastní pot a zoufalství, že vyčerpáním zemřu...“ vtipkovala. „Moje p*del zažila středověk. A nohy? Měla jsem pocit, že mi je někdo polil benzinem a zapálil, jak to bolelo. Ale Mašle se nevzdává!“ doplnila. „Druhý den jsem měla problém vstát z postele... ale bylo to boží!“ zdůraznila Hanka.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.