Dejdar řádil: Zaháněl smutek z rozchodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Dejdar řádil: Zaháněl smutek z rozchodu!

Matěj Dejdar s tátou Martinem Dejdarem.
Matěj Dejdar s tátou Martinem Dejdarem. (Profimedia)

Potatil se! Matěj Dejdar (25) jako by z oka vypadl otci Martinu Dejdarovi (59). A na festivalovém večírku se rozdováděl! S kamarádem nejspíše zapíjel smutek po bývalé přítelkyni, kterou mu přebral hokejový kolega!

Mladý hokejista a příležitostný herec Matěj si nemohl nechat ujít lesk nejslavnějšího filmového festivalu v Česku. Tmavovlasý fešák obrážel nejen večírek, kde si zařádil s Michalem Kavalčíkem (49) alias Rudou z Ostravy, ale rozhodl se věnovat i procházkám po kolonádě. 

Martin Dejdar se svou atraktivní manželkou: Šaty jí šiju já, tvrdí

Video se připravuje ...

Vyrazil zavěšený do neznámého kamaráda při bodrém rozhovoru. Pokud nebyli zavěšeni do sebe či si nešpitali do ucha, lehce se přátelsky dotýkali beder, ramen a celkově působili v uvolněném rozpoložení. Jejich debata musela být velmi zábavná, protože Dejdar svíral kamaráda chvílemi tak těsně okolo krku, že to vypadalo, že ho každou chvíli uškrtí!

Je ale možné, že celé vybouření se na festivalu má jednu příčinu a tou je modelka Sára – Matějova bývalá slovenská přítelkyně, která ho opustila. Utekla mu k hokejovému kolegovi Adamu Ružičkovi (25)! Je tak možné, že mladý Dejdar pouze zapíjel žal...Přečtěte si
milan59
5. 7. 2024 • 10:36

A přesto jste to OKOMENTOVALA

alexa-lexa
5. 7. 2024 • 09:23

No Dejdara nijak moc nemusím, ale pokud o něm nechci číst, tak prostě a jednoduše nečtu a nekomentuju. Pokud někdo takto komentuje, je vidět, že ho to asi zajímá, tak pokud mohu poradit, když nechcete číst, tak nečtěte a nekomentujte a bude vám dobře. Přeji krásný den.

nilud
5. 7. 2024 • 08:42

O rodině Dejdara opravdu číst nemusím 🙉

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.