Agáta nebyla vítaná a tak... Děsivé pomluvy českých hvězd! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Agáta nebyla vítaná a tak... Děsivé pomluvy českých hvězd!

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl)

Filmový festival v Karlových Varech je společenskou událostí roku a velkou roli v něm hraje móda. Tu se rozhodly rozebrat influencerky Agáta Hanychová (39) a Ornella Koktová (31). A rozhodně si nebraly servítky – celebrity zasypaly urážkami!

Lepší je polonahý

Prvního si vzaly na paškál zpěváka Milana Peroutku (34) a jeho modrý oblek. „Z Milana Peroutky se od té doby, co měl svatbu, stal přizdis*áč,“ prohlásila Agáta hned na začátek. „Mně se to nelíbí. Jak si teď vzal toho pána, tak začal být hrozně usedlej. Má hezký tělo, víc se mi líbilo, když chodil polonahatej,“ soudí Hanychová.

Agáta Hanychová: Manžel pro mě dárek našel na poli

Video se připravuje ...

Příšerná Hejdová

Další na řadě byla moderátorka Zorka Hejdová (34) a její červená róba. „Podle mě je to nejlepší model z celý párty,“ řekla Ornella, čímž Hanychovou zaskočila. „Ty od ní něco chceš? Podle mě je to příšerný!“ zamračila se Agáta a pak se obě pustily do hodnocení Zorky Hejdové jako osoby. Podle influencerek je strašně falešná, nepříjemná a nesympatická.

Krainová jako Jackson

Pak si vybraly Simonu Krainovou (51) a její model s kloboukem od značky Poner. Je ale známo, že Agáta a Simona se nemohou ani cítit, takže influencerky neváhaly a pořádně se do Krainové opřely! Ani tentokrát nehodnotily jen její oblečení... „Michael Jackson. Nevím, co se Simoně stalo s obličejem. Teď jsme ji všichni viděli bez těch filtrů,“ začala Ornella, zatímco se Hanychová škodolibě uchechtávala. „Ona, která měla vždy docela vysekaný rysy, najednou vypadala, že se naložila do octa a tam bobtnala a bobtnala. Je odulá, ale možná ji jen píchla vosa,“ dodala Hanychová na adresu Krainové.

Monika Štiková s manželem: Válka s dcerami se opět rozhořela!

Video se připravuje ...

Obstarožní Doleželová a umaštěná Mlejnková

Ostrým slovům samozvaných »módních policistek« neunikla ani nejkrásnější lékárnice a bývalá modelka Jana Doleželová (43). Ta se o sobě mohla doslechnout, že vypadá obstarožně a nemocně. Pokerovou hráčku a expartnerku missky Veronicy Biasiol (25) Barboru Mlejnkovou zase titulovaly jako lesbu s mastnými vlasy a ho*nem na hlavě!Přečtěte si
Dana vondrušková
13. 7. 2024 • 00:27

Agátka by se měla nejprve podívat sama na sebe a pak hodnotit druhé. Na fotce u sporáku vypadá,jako když si píchla o ampulku víc než bylo v plánu, nebo celou noc nespala.Že by Rozárka v noci zlobila nebo v tom bude něco jiného 😂😂😂😂???

hejhej
10. 7. 2024 • 19:34

Dvě hloupé nány, které nic neumí a nic nedokázaly mimo podávání stupidních informací , neumějí nic jiného, než urážet.

Chocho Loušek
10. 7. 2024 • 15:10

Agáta je opravdu IQ tykve . A stárnoucí nehezká budižkničemu.

Jana Nováková
10. 7. 2024 • 11:23

Proč pořad o nich píšou? Nemusíme vědět co řekly s jak se chovaly.Říkaj svoje pomlouvačný názoryJejich mediální obraz dělají z velké části reportéři.Nepište o nich, bude klid a lidi se nebudou moct k nim vyjadřovat! Divím se,že nepíšou o Binias.

Dianthos
10. 7. 2024 • 07:01

Vypadá to, že "nedámy", které nebyly vítány na festivalu, nenávidí všechny, kteří ve Varech vítáni byli a užívali si ho.
Nechápu jejich sledující, že jim za toto platí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.