Historie se opakuje? Svědectví o nevěře Dopity, už byl ženatý s Agátou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Historie se opakuje? Svědectví o nevěře Dopity, už byl ženatý s Agátou

Dvě zamilované hrdličky v podání Agáty s Mirkem
Dvě zamilované hrdličky v podání Agáty s Mirkem (Instagram)

V současnosti jsou spokojená rodinka, u modelky Agáty Hanychové (39) ale její současný manžel Mirek Dopita (39) už pár vroubků z minulosti má. A jak se ukazuje, ze všech se zřejmě nepoučil…

Když se nyní manželský pár před lety rozešel, stála za tím nevěra z Dopitovy strany. „Mirek mě podvedl na mé narozeniny,“ zavzpomínala na nemilé časy ve svém podcastu Agáta Hanychová. Ani v manželství s bývalou ženou Terezou prý nebyl úplný svatoušek, jak upozornila Eva Feuereislová (34), influencerka a kontroverzní účastnice reality show VyVolení.

Agáta Hanychová: Manžel pro mě dárek našel na poli

Video se připravuje ...

„Když se měl před lety přijet oženit do Prahy, tak mi psal, jestli se nechci potkat, tvrdil mi, že je tu sám, a za tři dny vyšly články, že se oženil s manželkou. Míra, když něco chce, tak si to vezme a nekouká na to, jestli je on ve vztahu nebo ta žena, které píše,“ cituje plavovlásku známou pro estetické zákroky server ŽivotvČesku.cz.

O Mirkovi si Agáta přestala dělat iluze už dávno. Sama dokonce přiznala, že moc dobře ví, jak je Mirek svým sukničkářstvím pověstný. „Já myslím, že přede mnou a před Kryšpínem měl deset tisíc holek a mezi jeho ženou a mnou měl dalších dvacet tisíc holek,“ narovinu konstatovala Hanychová. A něco na tom asi bude, jak nyní potvrdila i Feuereislová , která si s Dopitou vyměnila několik zpráv minulý podzim.

Hanychová vs Prachař: Další kolo u soudu!

Video se připravuje ...

„Naposledy jsme si psali loni v září, když už byl zpátky s Agátou. Čekala bych, že napíše, že ji miluje nebo že už si psát nechce, místo toho napsal nic neříkající sdělení s opičkami,“ dodala s podivem Feuereislová. Jestli se Mirek díky sňatku s Agátou stal napraveným hříšníkem, ví jen oni sami...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.