Agátina právnička na lůžku: Po útoku Soukupa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Agátina právnička na lůžku: Po útoku Soukupa

Do soudní síně přišel Jaromír Soukup (55) v dobrém rozmaru. Ovšem to, co se dělo za zavřenými dveřmi při soudním líčení, jehož předmětem byla péče o nezletilou dceru Miu, je minimálně zarážející. Podle vyjádření Agáty Hanychové (39) majitel Barrandova vulgárně napadal ji i její právničku. Ta se poté zhroutila. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dana vondrušková
28. 05. 2024 14:56

A já myslela, že s panem Soukupem má dceru Rozárku???
Už to mám v hlavě asi popletený😂😂😂

reagovat nahlásit
Celebrity-chachacha
27. 05. 2024 08:21

Už se konečně nějaký psychiatr tý Agáty ujme ?

reagovat nahlásit
Dianthos
26. 05. 2024 10:29

Agáta šíří kdejaký blud, aby si udržela pozornost sledujících a bulváru. Ohledně první právničky řekla, že ta s ní ukončí spolupráci, pokud podepíše Soukupovu dohodu. Agáta jí podepsala. Pak se objevila s jinou právničkou.
Lež musí být věrohodná, aby ten, kdo jí vypouští, nebyl za úplného idiota. A to se Agátě povedlo.
Za prvé právníci jsou zvyklí na cokoliv. Hlavně od protistrany, ale i od svých klientů, kterým nevyhráli spor. Co tak hrozného by jí Soukup musel říct, aby se zhroutila?
Za druhé v soudní síni sedí v tak velké vzdálenosti od sebe, že není možné protistranu urážet, aniž by to okolosedící slyšeli.
Za třetí - Soukupovi je nějaká právnička protistrany ukradená. Ten má jasný cíl - mít svou dceru ve střídavé péči. A nějakým neslušným chováním by si to neohrozil.
Agáta si možná myslí, že když je Soukup někdy cholerický a vybouchne, že by bylo uvěřitelné, že se tak stalo v jejich procesu. Ale zřejmě jí nedochází, že box je o naprosté koncentraci a sebeovládání. A to Soukup umí, když mu o něco jde.
Souhlasím s tím, že Agáta svou první právničku poškodila. Poškodila její dobré jméno. Co s tím ona udělá, aby se očistila, už je na ní.

reagovat nahlásit
beladona
25. 05. 2024 15:26

K " zhroucení advokátky " Agáty:
------------------------------------------

Agáto, " národ" ti děkuje! Právě jste s blbkou Koktovou sdělily, kterou advokátku lidi nemají najímat na řešení svých caus.

Jinak ještě ohledně soudního líčení :
Pro soudce muselo být peklo mít tam psychicky labilní Hanychovou s psychicky labilní její advokátkou.

Já za sebe říkám :
podívám se, jak se jmenuje právnička a kde ( pokud v AK ) pracuje.Rada : široce se tomu místu vyhejbejte.Takovou právničku nepotřebujete !!!
Agáto, myslím, že tvoje právnička ti " poděkuje "No hlavně, že máš potvrzení o svém " vysokém " IQ pověšené doma na zdi! Otázka zní, zda pracuje, nebo jen zdobí
Zamýšlím se, proč Soukup neudělá sestřih tvých vystoupení na soc. sítích, kde mluvíš, jak kanál a proč toto nepředloží soudu a nežádá dceru do výhradní péče! A přidala bych ještě vliv nevalného rodinného prostředí - starou hysterku Žilkovou a stejnou štěknu Kordulu!
A přidala bych nejasnou existenci v domě s adresou na jedné z městských pražských částí , p. Dopitu.!!!!!!

reagovat nahlásit
beladona
25. 05. 2024 15:09

Takže, abych to "AGÁTKO " srovnala!U soudu si můžeš nahrávat hovor, pokud požádáš soudce.U soudu si nemůžeš pouštět hubu na špacír , jinak jsi napomenuta.Pokud v tom pokračuješ, jsi vykázána mimo soudní síň a je přivolána soudní ochranka.Zpět jsi zavolána k čtení rozsudku a to proto, že se na místě můžeš odvolat. Pokud odejdeš z chodby, kde sedíš vykázána , dostaneš ho poštou.Pak máš lhůtu na odvolání.
-------------------------
Takže , asi tak Agáto a to platí jak pro mocné, tak lúzry, jako jsi TY ( s matkou ).

reagovat nahlásit
Eva Skopalová
25. 05. 2024 11:40

To je jedna hovadina za druhou.Pletete si děti, tak možná ta právnička vlastně šla jen na kafe.To by byla špatná právnička kdyby se zhroutila z jednoho chlapa.Agáta by měla začit myslet hlavou ,možná by neměla tolik soudů.Děti dorůstají a pořád čtou jen o špíně na své rodiče.Jak z nich mohou vyrůst děti, vážící si svých rodičů?

reagovat nahlásit
Marta Kubíková
25. 05. 2024 11:25

Tahle lež ti Agáto jaksi nevyšla. Pokud by jí pravdu Soukup veřejně urazil, byl by vyloučen ze soudní síně a dostal pokutu.
Pokud se advokátka opravdu zhroutila, tak z toho, že pochopila, že obhajovat takovou kozu, jako je Agáta, byla zásadní chyba.
A pokud jí řekl někde bokem to oslovení, které tu ona prezentuje, tak měl více jak 100%pravdu.

reagovat nahlásit
Květoslava Krausová
25. 05. 2024 11:15

Opr. Se Soukupem

reagovat nahlásit
Květoslava Krausová
25. 05. 2024 11:14

Komedie pokracuje. Jinak "technicka poznamka", nemá se Soukupová náhodou Rozarku, že se v článku píše i Mie? Chápu ale, že se to už plete. Jeden den jedna, druhý druhá... sou vlastně dopadl podle návrhu tatínku. Kdyby se s nimi Agáta dohodla, mohla ušetřit půl milionu za neschopné pravnicky.

reagovat nahlásit
hejhej
25. 05. 2024 10:35

Co to je zase za stupidní blábol. Pokud právnička souhlasila s obhajobou hloupé, prolhané Agáty, musela počítat s tím, že o hodně chytřejší Soukup si nenechá nic líbit.

reagovat nahlásit
Radek Polák
25. 05. 2024 10:28

Patrně psychicky velmi odolná právnička . Jinak *** by sedělo na 90 % z nich !

reagovat nahlásit
paralenka
25. 05. 2024 10:15

Ta nádhera už neví, čím by na netu oblbovala naivní "holčičky"! Sice tím baví bulvár, ale sebe ztrapňuje nonstop!Jak by se asi sháněla v průběhu jednání druhá právnička, když je tam už uvedená ta, co klienta zastupuje??? A že by se zhroutila, když v této profesi už je zvyklá na ledacos? Samé bludy, jí jde jen o prachy a to bohužel moc nevychází! Ať ji živí ten přílepek, co si ho vzala. Celá Žilkovic rodina žije v bulváru a na vlastní život už nemá čas!

reagovat nahlásit
Uživatel_5584341
25. 05. 2024 10:08

Proč si Agáta stále vymýšlí a lže ?

reagovat nahlásit
rydlo
25. 05. 2024 09:45

Tak to vypadá, že i pisálek je od Agáty tak zblblý, že jen aby byl článek o Agátě, píše bláboly, např.:„Do soudní síně přišel Jaromír Soukup (55) v dobrém rozmaru. Ovšem to, co se dělo za zavřenými dveřmi při soudním líčení, jehož předmětem byla péče o nezletilou dceru Miu,??” „Majitel Barrandova v soudní síni vulgárně napadal i její právničku, ta se poté zhroutila”. Podle Agáty napadal právničku, aby to nebylo slyšet? Nezhroutila se náhodou právnička z toho, že má hájit něco tak prolhaného, jako je Agáta?

reagovat nahlásit
paralenka
25. 05. 2024 10:17

Kdyby napadal právničku, byl by z jednání vyloučen! Ta lehkoživka už neví, co by si vymyslela! Je to fakt fialová Milka! Jaká matka, taká ... Agáta!

reagovat nahlásit
Janka Murka
25. 05. 2024 09:12

Agata uz niekolkokrat klamala, jej saneda verit.

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.