To myslíš vážně, Agáto? Okolí cupuje influencerku kvůli Mie | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

To myslíš vážně, Agáto? Okolí cupuje influencerku kvůli Mie

Agáta Hanychová zákaz dodržuje, ale...
Agáta Hanychová zákaz dodržuje, ale... (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl)

Nedávný soud, před kterým stanula Agáta Hanychová (39) nejprve proti otci své první dcery Mii, Jakubem Prachařem (41) a hned poté proti otci druhé dcery, Jaromíru Soukupovi (55), rozhodl jednoznačně ve prospěch otců. Agáta tak vyfasovala zákaz zobrazovat tváře dětí na svých sociálních sítích. Poslední příspěvek ale vyvolal spor i mezi samotnými sledujícími.

Mia Prachařová totiž opustila brány mateřské školy, v září nastoupí do první třídy, a tak proběhla i tradiční rozlučka, na které se sešely všechny děti a jejich rodiče. „A je to tady. Slzy tekly proudem. Ještě jednou mě to čeká, jaké štěstí! Ta stejná školka po několik generací v naší rodině. Děkuju. O slzách a všem někdy příště. Děkuju, mami,“ neskrývala Agáta dojetí. 

Agáta Hanychová: Kde je tvůj poklad?

Video se připravuje ...

Mia má na fotce zakrytý obličejík serdíčkem, ovšem ostatní děti, které objektiv Agáty zachytil, ne, což vyvolalo minimálně zvídavé otázky. „Ptám se jako rodič. Proč nezakrýváte obličeje i ostatních dětí? Nebo máte povolení od rodičů jejich fotky zveřejňovat?“ vznesla dotaz jedna z „holčiček“, jak familiárně nazývá Hanychová svoje sledující. 

„Obličeje na fotkách se zakrývat nemusí. Podle nařízení MŠMT každý rodič na začátku školního roku podepisuje souhlas s GDPR, zda jeho dítě může být foceno. Pokud rodič nesouhlasí, dítě se třeba přikryje nebo odstoupí od hromadného focení,“ odvětila jí jiná fanynka, patrně též z řad maminek. 

„Být tatínek Mii, tak si připadám jako blbec. Kdyby ta holčička byla vidět, rozhodně by to bylo mnohem hezčí,“ našla Agáta zastání i od jisté Drozule. 

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup u soudu

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
28. 6. 2024 • 13:37

Jako gymnastický oddíl jsme již před 15 lety řešily otázku zveřejňování či nezveřejňování tváří děti, neboť se zveřejnění fotek nelíbilo jednomu anglickému tatínkovi, jehož dcera k nám chodila. Hned se přidali další rodiče. A tak na obecném webu nebylo nic a soukromě jsme maminkám a tatínkům na jejich mobily posílali vybrané fotky jejich dětí. TAKŽE ŽÁDNÁ NOVINKA.

Frantisek Fida
25. 6. 2024 • 19:01

Upřímně ono už to jméno Mia je jak jméno pro opičku!

Jana Nováková
25. 6. 2024 • 07:23

To jsou zase manýry se zakrýváním obličeje.Předtím to nikomu nevadilo, ale co to začal uplatňovat ten zkrachovalej magnát,tak se toho někdo chytil aby byl zajímavej.Je ale pravda,že na tý holce není nic k focení.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.