Velké zúročení po letech? Definitivní podpásovka od Hanychové pro Krainovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Velké zúročení po letech? Definitivní podpásovka od Hanychové pro Krainovou

Vágner se opřel do Hanychové.
Vágner se opřel do Hanychové. (archiv Blesku)

Bývaly jasným cílem hejtrů, jenže teď přitahují i pozornost řady známých tváří. O spojení influencerek Ornelly Koktové (31) a Agáty Hanychové (39) se mluví jako o nejúspěšnějším byznys modelu poslední doby. Ostatní mohou jen tiše závidět. 

Propůjčení svého slavného jména využívá k propagaci produktů nebo služeb řada českých celebrit. A ačkoli se jejich ceny za to, že výrobek vystaví na svých sociálních sítích liší, nikdo si nepřijde na takové výdělky jako právě ony dvě. 

Doslova svatý grál je i jejich podcast na placeném kanálu HeroHero. Měsíčně si za publikování obsahu přijde každá na částku převyšující 400 tisíc korun, což je dokonce podstatně víc, než se podařilo vydělat Simoně Krainové (51) na  OnlyFans - a to nemusely ani přistoupit k odhalování svého nahého těla. 

Plně stačí dobrý nápad a nebát se řešit ani otázky na tělo. „Jestli jsem Prachařovi zahejbala? Jo, byla to pravda. Ale mohl si za to sám,“ zaznělo například v jednom z dílů. V jiném zase bez obalu probíraly svou sexuální frekvenci.

Zdá se tedy, že vše, pod co se společně podepíší, je předurčeno k úspěchu. Nyní se například pustily do propagace šatů. „Od maminek nejen pro maminky… To byla s Agátou naše prvotní myšlenka, když jsme dávaly dohromady krásný letní šaty,“ podělila se o novinku Ornella na facebooku. „Jsou vzdušný, nikde neškrtí, nemusí se žehlit a hlavně jsou extrémně pohodlný,“ lákala dál ke koupi na první pohled zcela obyčejných kousků, které jsou v předprodeji „za pakatel“ 1700 až 1900 korun. 

V kuloárech se proslýchá, že úspěch jmen, která dříve svým kontroverzním vystupováním plnila spíš titulní strany, leží řadě osobností v žaludku. Letitou sokyni Agáty ještě z dob, kdy se vystřídaly v ložnici Jiřího Hudlera, Krainovu nevyjímaje. Žádná z nich však zatím nepřišla na klíč, jak se jejich úspěchu alespoň trochu přiblížit.

Veronika Žilková ze Španělska rovnou do Varů: O Polívkovi i novém filmu s Kozubem

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.