Drama Hanychové: Záchrana Rozárky za 5 minut 12 | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Drama Hanychové: Záchrana Rozárky za 5 minut 12

Třetí těhotenství Agáty provázely komplikace
Třetí těhotenství Agáty provázely komplikace (instagram)

Třetí těhotenství neměla Agáta Hanychová (39) ani trochu za odměnu. Kvůli  zdravotním komplikacím skončila v nemocnici. Záchraně Rozárky přitom lékaři příliš šancí nedávali. 

Do vztahu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (55) skočila Agáta doslova po hlavě, vystřízlivění ale přišlo poměrně záhy. „Zhruba po prvním měsíci a půl těhotenství, kdy jsem na tom nebyla zdravotně dobře, se ke mně nechoval úplně dobře, když jsem ležela v té nemocnici. Doktoři mi říkali, že na devadesát procent potratím,“ přiznala Agáta Expresu.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

Lékaři bojovali nejen o záchranu miminka, ale i Agáty. „Řekli mi, že posledních dvanáct hodin buď vykrvácím já a budou mi to muset vzít, anebo že budu muset na transfuzi,“ popisuje šílené chvíle Hanychová.

I přes malé naděje se nakonec vše obrátilo o 180 stupňů. „Najednou se to lusknutím prstu změnilo, Róza se udržela, já jsem přestala krvácet. Ale už to těhotenství nebylo s tímhle člověkem hezký,“ dodala. 

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.