Slušnost stranou: Hanychová o kruté realitě soužití se Soukupem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Slušnost stranou: Hanychová o kruté realitě soužití se Soukupem

K soudu se Soukupem se Agáta dostavila osobně.
K soudu se Soukupem se Agáta dostavila osobně. (archiv Blesku)

Vztah modelky Agáty Hanychové (39) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (55) je sice už dávno passé, dekórum jde ale stranou. Nyní na povrch vyšla tvrdá realita.

Když Agáta s Jaromírem otěhotněla, byla štěstím bez sebe, protože třetí dítě si velmi přála. Bohužel nastaly komplikace a ona tak první měsíce těhotenství strávila na nemocničním lůžku. Prognózy lékařů zněly hrůzostrašně. „Řekli mi, že posledních dvanáct hodin buď vykrvácím já a budou mi to muset vzít, anebo že budu muset na transfuzi," přiznala Hanychová pro Expres.cz.

Agáta Hanychová: Toho pravého jí pomůže najít Pawlowská!

Video se připravuje ...

Během těchto těžkých chvil od svého partnera očekávala trochu empatie a podpory, ale Jaromír ji bohužel svým chováním zklamal. „Velmi rychle jsem z té lásky vystřízlivěla, zhruba po prvním měsíci a půl těhotenství, kdy jsem na tom nebyla zdravotně dobře a on se ke mě nechoval úplně dobře, když jsem ležela v té nemocnici," pronesla Agáta. Ta svou milovanou Rozárku nakonec v pořádku donosila a s Jaromírem ji nyní mají ve střídavé péči, jak rozhodl soud.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup u soudu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.