To musela Agáta čekat! Drsný následek války se Soukupem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

To musela Agáta čekat! Drsný následek války se Soukupem

Na první pohled působí nezlomně a před svými instagramovými holčičkami je stále plná energie a strasti na sobě málokdy nechá znát. Ani Agáta Hanychová (38) ale nemůže být vždy pevná jako skála. V poslední době se na ni navíc valí problémy ze všech stran, počínaje soudními tahanicemi, konče zdravotními neduhy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
26. 04. 2024 12:18

Problémů a nervů na pochodu má Agáta dost,ale je záhada,že stále vypadá dobře,je usměvavá i když to možná hraje,ale je vzhledově na tom výborně na rozdíl od Soukupa,kterej vypadá jak sešlej ,ustaranej,dědula.

reagovat nahlásit
Jana Nováková
19. 04. 2024 18:19

Dianthos : vytváří členům rodiny protilátky !!!
Když byl Cibulka na navštěvě u H.Janků tak připravovala jednohubky a prsty olizovala jak divá.

reagovat nahlásit
Dianthos
18. 04. 2024 23:30

Tak Rozárka se vrátila k matce se střevní infekcí. Ta se opět pohádala se Soukupem, před tím děckem a před novináři, kteří zřejmě od Agáty věděli, že se něco bude dít, když tam číhali. Do hádky se zapojil i Dopita.
S nimi si tedy Soukup naběhl.
Ale to Bentley a oblek mu sedne.

reagovat nahlásit
Dianthos
18. 04. 2024 18:55

Agáta by se hlavně neměla přibližovat k Rozáce. Při jejím laxním přístupu k hygieně by jí mohla snadno nakazit. Stačilo vidět dva její "živáky", jak se chová v kuchyni. Do hotového jídla strká prsty, které si olizuje a pak je tam strká znovu. Neustále něco ochutnává a tou oslintanou lžící pak servíruje jídlo návštěvě, Ornelliným dětem krájela maso v talířích, ale přidržovala si ho rukou! Snad každý normální člověk použije vidličku a nehrabe se tam neumytýma rukama. Když jí vidím v kuchyni, chce se mi zvracet. Není divu, že od Kryšpína chytla bakteriální infekci a teď je hrozbou pro další členy rodiny.

reagovat nahlásit
korytnackahela
18. 04. 2024 13:45

Jsem moc zklamaná! Čekala jsem stále, že to dá pan Soukup do pořádku. Je přece o hodně starší. Byla to tenkrát velká láska.... Myslela jsem si, že je větší formát.Agáta v něm viděla oporu. Jenže oporu asi potřeboval spíš on. Škoda. On se teď handrkuje o ditě a o výživné, jako na trhu. Jako by to byl kus masa a ne cítící bytost.
Doplatíte na to, pane Soukup! Začněte se chovat jako gentleman.

reagovat nahlásit
hejhej
18. 04. 2024 16:01

korytnackahela: Pan Soukup by se choval jako gentleman, kdyby šlo o inteligentní ženu a ne o vypočítavou štět..

reagovat nahlásit
Dianthos
18. 04. 2024 18:50

Korytnackahela, pan Soukup to ale dopořádku dal!!! Dalo mu to práci, ale konečně má možnost trávit více času se svou vlastní dcerou, kterou mu nezodpovědná a sobecká matka chtěla odcizit. Konečně začíná mít alespoň nějaký vliv na její výchovu.
TO je totiž v pořádku. Když má dítě oba rodiče a oba rodiče se o ně starají a vychovávají ho.
Soukup rozhodně od Agáty, která neví, která bije, oporu nepotřeboval. Od ní potřeboval, aby zahřívala rodinný krb, byla dobrá manželka a matka pro jejich dceru. Finančně jí zabezpečoval dostatečně. A o výživné se nehandrkoval, to vyměřil soud.

reagovat nahlásit
Celebrity-chachacha
18. 04. 2024 13:44

Tak už aby si vyhlídla dalšího oplodňovatele 😂😂😂

reagovat nahlásit
Iveta Novotná
18. 04. 2024 12:57

Má co chtěla, nemusela mít dítě se Soukupem, zcela zbytečné, jen vidina peněz od něj, nic jiného v tom nebylo a není, děti měli oba, on je navíc v dědečkovském věku, co si chtěl dokazovat?JO, zlatokopectví se někdy nevyplácí a dělání dětí na stará kolena s mladou ženou taky ne.

reagovat nahlásit
AHel
18. 04. 2024 12:16

ta její sebelítost, vše si zavinila sama, tak co se teď diví, nemá žádné chování, úctu k sobě a druhým, jen prachy a prachy, za každou cenu, některým zlatokopkám to vychází, ale paní Dopitové zatím nikoliv...

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.