Žilková slaví dvouleté výročí s Holomáčem: Restart dvou seniorů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Žilková slaví dvouleté výročí s Holomáčem: Restart dvou seniorů

Veronika Žilková a Pepa Homoláč slaví výročí
Veronika Žilková a Pepa Homoláč slaví výročí (Instagram, CNC)

Přestože jejich láska vzešla z velkého smutku, teď jsou šťastní. Herečka Veronika Žilková (62) se pochlubila, že s rockerem Josefem Holomáčem (64) oslavili už dvouleté výročí. Na lavičce, kde se poprvé potkali!

Právě tam podle jejích slov začal restart dvou seniorů. „Před dvěma lety jsme se na této lavičce poprvé potkali. Já sem přišla smutná se psy a on seděl smutný a zapíjel žal,“ zavzpomínala. I když oba žijí v Praze 6-Suchdole, do té chvíle se neznali. A že se tehdy Žilková rozhodla zajít na pivo, bylo pro oba osudové.

Veronika Žilková: Pravda o jejích dlouhých vlasech!

Video se připravuje ...

„Seděl tam Pepa. Říkala jsem si: No co, má vedle sebe volno. Tak jsem si přisedla,“ popsala pro iDnes.cz, jak mezi nimi přeskočila ona osudná jiskra. „Říkal jsem si: Aha, nějaká paní herečka ze Suchdola si ke mně přisedla. A tak jsme se dali do řeči,“ doplnil ji Holomáč, který se tehdy, stejně jako Žilková, rozváděl.

Veronika Žilková a Martin Stropnický jsou rozvedeni

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
14. 5. 2024 • 16:00

Nechápu, že Žilkové není samotné ze sebe trapně. Na jaře 22 tragédie celostátního významu, že ji Stropnický opustil. Za pár týdnů, teď už víme, že hned v květnu, už byl na programu Holomáč, v létě sdělila veřejnosti : jsme spolu, a už to nechceme déle tajit, pak asi rok ta póza - Pepa není můj partner. To jste si vymysleli vy, fuj novináři! A za několik týdnů už Pepa nejen, že byl opět uznán jako oficiální partner, dokonce s ním slaví dvouleté výročí vztahu.
Ta taky vůbec neví, co z té pusy pouští.
A ten úsměv vrcholného štěstí má snad přilepený, jako ty vlasy. Měla jsem ji ráda, ale nevěřím jí už nic.

hejhej
12. 5. 2024 • 13:37

Diví se někdo ? Žilková střídá chlapy, Agáta ji kopíruje. trpná rodina. P. Stropnický věděl, proč z té praštěné rodiny odešel.

rydlo
12. 5. 2024 • 13:26

Žilková je stárnoucí zhrzená ženská, která se stále potřebuje zviditelňovat v bulváru za každou cenu, aby Stropnickému dávala najevo, jakého „skvostu” se vzdal! Už jen ty umělé otřesné cancoury na hlavě! To si neuvědomuje jak je směšná, když se ze sebe jakýmkoli způsobem snaží dělat mladici? Na chudinku zbylo už jen něco takového, jako je Holomáč, jiný chlap by o ni ani nezavadil po tom, co má ona za sebou. Stropnický i když také nebyl svatý, na Žilkovou stále nemá. A taková to byla pohledná herečka, teď je z ní jen vyžilá troska, pachtící se za mládím!

bella.
12. 5. 2024 • 00:04

hm, Holomáč si na lavičku přinesl flašku a zapíjel žal.No tě buch!
Jak homeesák ( a i tak vypadá ), on a taky v těch prodl. vlasech a touhou být vychrtlá.
Blbka ! Dyť každý musí pochopit, že Stropnickýmu na just se do Holomáče navěsila , kdy ona jediná nechápe, že jemu je to fuk a jedině si oddychne až ona nebude, protože celý život ji bude mít za zády a nikdy neví co na něho intimního zase prokecá , huba nevymáchaná , primitivní, závistivá a peněz lačná Žilková

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.