Veronika Žilková (62): HAZARD SE ŽIVOTEM! Ignoruje pomoc doktorů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Veronika Žilková (62): HAZARD SE ŽIVOTEM! Ignoruje pomoc doktorů

Veronika Žilková
Veronika Žilková (archiv Blesku)

Nejen že má zvláštní hubnoucí metody, ale podobný je i její přístup k nemocem. Veronika Žilková (62) razí, že se s nimi má zacházet jako s nevítanou návštěvou, nevšímat si jich a čekat, až samy odejdou. Dokonce ignoruje i preventivní vyšetření včetně gynekologie!

Je přesvědčená, že cvičením, nepřejídáním se a pohybem jde předcházet v podstatě všem chorobám. „Lékaře nenavštěvuji. Vždycky jsem šla na kontrolu po porodu ke gynekologovi, až když jsem šla znovu rodit, třeba za osm let. Jsem velmi vděčný pacient, ale snažím se je nezatěžovat,“ šokovala herečka na soustředění finalistů Anděl mezi zdravotníky v Resortu Studánka v Rychnově nad Kněžnou. Zrovna tam se přitom do kalendáře fotila s gynekologem, který se do finále probojoval z 320 přihlášených.

Točila i v den porodu

Se svými kontroverzními názory se mu zjevně ale nepochlubila. Šestinedělí Veronika nedodržela ani v případě nejmladší dcery Korduly (18). „V den porodu jsem ve dvě hodiny točila a v pět už byla na sále. A týden po něm už jsem zase točila. Bylo mi čtyřiačtyřicet a pocit zodpovědnosti za práci mi nedovolil ležet,“ řekla na rovinu.

Veronika Žilková: Pravda o jejích dlouhých vlasech!

Video se připravuje ...

Velké bolesti

Poslední léta jí ale trápí páteř, kterou si prý zničila v divadle. „Bylo od ní spoustu bolesti, co jsem měla v životě. Je to kvůli divadlu. Zepředu na vás svítí světlo a zezadu máte na krční páteř průvan z portálu. Musím se o ni hodně starat,“ svěřila se herečka. Místo lázní nebo fyzioterapeuta ale sází na pravidelný pohyb. „Cvičení je mnohem účinnější než jakýkoliv lék. Snažila jsem se rozcvičit i otravu krve a přiznávám, že to nebylo nejlepší,“ přiznala Žilková sebekriticky.

Před operací smažila řízky

Jako neposlušná pacientka se uvedla i v Ústřední vojenské nemocnici, kam musela akutně na operaci kýly. „Nesla jsem televizi do opravy, zavolal na mě Pepíček Zíma, já se prudce otočila a uskřinula mi kýla. Byla to zdravotní komplikace, která se musela urgentně řešit. V nemocnici mi řekli, že musím vyhladovět, protože mě budou za pět hodin operovat. Tak jsem si odběhla domů nakoupit, uvařit večeři a pak se vrátila. Dětem jsem ještě nasmažila řízky,“ smála se Žilková.

Na co všechno zapomíná...

Nedílnou součástí péče o vlastní zdraví je prevence. Její absolvování vždy svědčí o zdravotní gramotnosti jednotlivce. Jsou to právě preventivní prohlídky, které mohou závažná onemocnění odhalit v počátku, kdy jsou ještě snadno léčitelná. Pro každého pojištěnce v ČR jsou zdarma. Stejně jako screeningové programy, které odhalují výskyt onkologických onemocnění v raném stadiu. Je-li pravda, co tvrdí populární herečka Veronika Žilková, odmítla dobrovolně desítky důležitých vyšetření. 

Žilková na premiéře dokumentu o Troškovi: Je to Felini české vesnice!

Video se připravuje ...Přečtěte si
hejhej
19. 6. 2024 • 10:28

milan59:
Žilková s těma stupidními informacemi je stejně trapná jako Agáta - každý prd, sebeblbější nacpat do bulváru. Trapné, hloupé blbky

Uživatel_5584341
19. 6. 2024 • 10:26

Že je debilní víme všichni,ale proč to ještě sama na sebe vytrubuje?

pragver
19. 6. 2024 • 07:41

Proč nám neustále předhazujete tuhle starou, scvrklou, skřehotající a nesympatickou bábu v důchodu ?? A ještě takové vyčpělé téma, jak rodila, ty vole !?

milan59
19. 6. 2024 • 07:31

Ignoruje pomoc doktorů,ale médií ne,tam musí všechno vytroubit i to ,že ignoruje vyšetření na gynekologii

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.