Prachař vs. Hanychová, která kvůli synovi nepřišla: Prohrála soud! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Prachař vs. Hanychová, která kvůli synovi nepřišla: Prohrála soud!

U soudu Prachaře a Hanychové padl verdikt
U soudu Prachaře a Hanychové padl verdikt (archiv Blesku)

Soud mezi exmanželi Agátou Hanychovou (39) a Jakubem Prachařem (40) je u konce. Konecně padl rozsudek, ale k soudu se tentokrát dostavil pouze Prachař! Hanychová musela totiž řešit syna Kryšpína (12), kterého čeká operace!

Prachařovi se nelíbí, že Hanychová zveřeňuje fotky jejich šestileté dcery Mii na sociálních sítích. Otec k soudu dorazil, matka se neukázala! „Jela jsem s Kryšpínem do nemocnice. Zítra ho čeká operace nohy. Zdraví syna je důležitější a zítra budu od soudu spěchat za ním do nemocnice,“ dodala influencerka, kterou dnes ráno čeká stání s ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (55) ohledně jejich roční dcery Rozárky. 

Hanychová vs Prachař: Další kolo u soudu!

Video se připravuje ...

Po vleklých tahanicích je konečně jasno! „Matka je oprávněna zveřejnit obrazové a zvukové záznamy nezletilé pouze po předchozím písemném souhlasu otce a je povinna je odstranit ze svých účtů na sociálních sítích (...) do třiceti dnů ode dne nabytí právní moci,“ rozhodla soudkyně. Řeč přišla i na výši výživného. „Otec je povinen přispívat částkou deset tisíc do rukou matky a patnáct tisíc na účet nezletilé,“ zaznělo z úst soudkyně. „Spokojený!“ juchal Prachař před budovou soudu. „Jsem ráda, že jsme se jako civilizovaní lidé dohodli,“ dodala Agáta. Co se týče střídavé péče, mezi exmanželi došlo k dohodě, na té se neměnilo nic. 

Svědek nevypovídal

K soudu dorazil také Agátin bývalý manažer Josef Koudelka (28). „Jsem předvolaný protistranou jako svědek. Sám nevím proč,“ řekl Aha! Koudelka. Na jeho výpověď ale nakonec nedošlo.

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...



Přečtěte si
hejhej
15. 5. 2024 • 13:47

Opět důkaz, jak je Hanychová hloupá !!

Celebrity-chachacha
15. 5. 2024 • 09:34

Kdo se s ní spustí,tak ten musí bejt totálně vypatlanej .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.