Maršálek o podlosti okolí: Zametám a pálím mosty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Maršálek o podlosti okolí: Zametám a pálím mosty

Tisková konference Peče celá země: Josef Maršálek
Tisková konference Peče celá země: Josef Maršálek (Blesk:foto CNC: Marek Pátek)

Působí jako továrna na optimismus a dobrou náladu. Pravdou ale je, že i úspěšný cukrář Josef Maršálek (41) umí s lecčím udělat krátký proces, a to i co se lidí týče. O tom se ostatně mohli přesvědčit i někteří soutěžící z Peče celá země...

Ve svém oboru platil za eso ještě před cukrářskou show Peče celá země. Soutěž podle formátu BBC z něj ale udělala i hvězdu českého showbyznysu. Díky pořadu České televize si nejen osvojil status televizní tváře, ale hlavně měl možnost pozorovat vzestup amatérských cukrářů a cukrářek během cesty za vítězstvím. „Miluju atmosféru, která ve stanu přirozeně vznikne, a také to, když soutěžící vaši zpětnou vazbu vnímají, přijmou a pracují s ní. Potom je v reálném čase pěti týdnů vidíte nádherně profesně vyrůst,“ řekl v rozhovoru pro server proženy.cz.

Jenomže rychle nabytá popularita s sebou přináší i negativní efekty. Jak už to tak v českém rybníčku chodí, postupně si člověk uvědomí, že není všechno zlato, co se třpytí. Své o tom ví jak Josef Maršálek, tak i někteří soutěžící, kteří show a rukama Maršálka prošli. Co tak úspěšný cukrář považuje za stinné momenty soutěže?

Josef Maršálek a Adriana Mašková: Co řekli o vyřazení ze StarDance?

Video se připravuje ...

„Když se v lidech spletete. Říkají jednu věc a za vašimi zády dělají druhou. Zklamáním se v životě nelze vyhnout,“ přiznal Maršálek, který se s lidmi v takovém případě nemaže. „Jsem obklopen fajn lidmi a dávám jim to najevo. Ale také se nebojím udělat velký jarní úklid, pokud se lidé v mém okolí chovají nestandardně či podle. To zametám a pálím mosty,“ řekl nekompromisně cukrář a porotce, který má se zklamáním čerstvé zkušenosti. Není to tak dávno, co si vyměnil několik ostrých zpráv s bývalým soutěžícím Janem Jirkou.

„Ještě by mě zajímalo, co si myslíte o lidech, kterým jste pomohl být tam, kde jsou, tlačil je nahoru a třeba jim i křtil knihu (a víte, jací opravdu jsou, a mlčíte o tom). Oni pak začali závidět a opisovat, poučovat a krást nápady. Ničit reputaci a kazit pověst,“ pustil se do bývalého semifinalisty Josef Maršálek. Jirka se pochopitelně ohradil.

7 pádů DNES: Josef Maršálek popsal, jaké to je péct pro hollywoodské hvězdy

Video se připravuje ...

„Nevím, za co bych mu měl být vděčný. On v té soutěži nerozhoduje, ani ji neplatí. Je to takový samozvaný král. Dělá skvělý byznys, prodává, to je super, ale kdo mu nejde pod ruku, je hned špatný,“ citoval před časem deník Aha! Jana Jirku. Popularita s lidmi zkrátka dělá své…Přečtěte si
hana01954
5. 3. 2024 • 19:55

Je tak krasny a chutny ze dortik od nej bych si dala hned.

Celebrity-chachacha
5. 3. 2024 • 10:41

Tak teď už je fakt přemaršálkováno!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.