Agáta už vyvařuje jinému! Je to tady nádherný, chválí si jeho dům | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 30. dubna 2025

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Agáta už vyvařuje jinému! Je to tady nádherný, chválí si jeho dům

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (Blesk:Michal Protivanský/CNC Michal Protivansky/CNC)

„Můj manžel se mě právě zeptal, co jdu dělat, protože jsem si vyndala maso a dala jsem si ho na klín," prohlásila Agáta Hanychovová (38) během živého vysílání na Instagramu a i s flákotou odjela z domu. Kam? Za jiným chlapem!

„Chci ukázat Pepovi Koktovi, že jsem koupila pravou svíčkovou, kterou jdu prošpikovat a naložit. Protože v sobotu nevařím tobě, ale rodině Ornelly," ohlásila přitom Agáta překvapenému manželovi. „Máš radost? Tobě jsem pravou nikdy nekoupila, protože šetřím," dorazila Mirka Dopitu influencerka.

Agáta platí desetitisíce kvůli Soukupovi:

Video se připravuje ...

„Je to tady nádherný," rozplývala se následně Hanychová během prohlídky pronajatého domku Koktových, kterým ji provedl slaměný vdovec Pepa. Manželka Ornella totiž odjela do Dominikánské republiky, kde bude bojovat o "přežití" v reality show Survivor. „Ty brďo, tady je naklizeno," vysekla poklonu panu domácímu Aguš a šlo se obědvat!

Válka Soukupa a Agáty, policie a právníci v akci!

Video se připravuje ...



Přečtěte si
lkulikova
27. 2. 2024 • 07:25

Co to je zase za titulek? 🤦Agáta by měla začít žalovat bulvár.

pl54
26. 2. 2024 • 17:25

Už by ji měli zašít tu její mušličku, chudáci děti, každého má s jiným. Už by měla začít platit tatínkům za podvod na nich.....-)

rendypie
26. 2. 2024 • 12:12

no hlavně když je už Ornela dávno doma

lenny7
26. 2. 2024 • 06:37

Píšete hlouposti
Byla tak s Ornelou domluvená

Petra Šoková
25. 2. 2024 • 23:06

Že by měl víc prachů?
Já, já, já... jsem hrozná hvězda... umím uvařit svíčkovou a z pravé svíčkové! Asi se tady nemusí šetřit, tak to všem napíšeme!
Trapas! Opravdu, co slovo, to perla! Větší bezmozek se těžko hledá. Je mi z těchto lidí vážně špatně.
Žilková by se měla stydět! I když poslední dobou už o ní taky pochybuju. Ztratila soudnost.
Dávám novému vztahu s Dopitou max. půl roku, Chudáci děti

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry